на планування весілля весільний бюджет муассаніт і обручки

Один з витрат перед знову наречений купує обручки. Як ви йдете вниз планування весілля списків і бюджету, ви можете зрозуміти, що у вас немає грошей, щоб купити, що алмази і платина кільце ви бачили в рекламі. Однак є деякі великі альтернативи алмазів, які можуть допомогти вам заощадити гроші в вашому бюджеті. Один з варіантів, що багато сучасних пар розглядаєте Муассаніт.

що муассаніт?
Moissanite є мінерал, який виглядає дивно схоже на алмаз. Спочатку він був виявлений в метеор Анрі Муассан в 1893 році. Хоча це не мінерал, знайдений в будь-якому місці на Землі, вчені створили синтетичний Moissanite в лабораторії.

яким муассаніт відрізняються від алмазів?
Якщо ви плануєте своє весілля на бюджет, то Муассаніт може бути кращим варіантом для вас. Moissanite має велике відміну від алмазів, особливо коли мова заходить про ціну, так як це значно дешевше. Тим не менш, деякі експерти також говорять, що Муассаніт більш довговічні, ніж діаманти. Крім того, вважається, яскравіше алмазів і кубічного цирконію.

Тим не менш, важливо, щоб ви були обережні про покупку вашого Moissanite кільце. Іноді дорогоцінний камінь може бути трохи сірий або зелений, і це може бути непомітно, поки ви не при яскравому світлі. Ви повинні перевірити ваші Муассаніт весілля або обручку в ряд різних вогнів, щоб переконатися, що вона не знебарвленими.

це добре, що це не діамант?
Деякі женихи і наречені вибирають щось купити дешевше на перший, а потім вибрати для покупки алмазів, коли вони можуть собі це дозволити. Головне, щоб розглянути ваш бюджет. Не ставте себе глибоко в борги, аби кільце з діамантом. Якщо ви робите вашу весілля планування і бачити, що є мало місця для алмаз обручку, а потім розглянути інші варіанти.

Це, однак, важливо бути чесним про те, що ви купуєте і купити ретельно. Ніхто не хоче, щоб дізнатися років потому, що вони думали, що кільце було карат алмазів дійсно інший дорогоцінний камінь. Будьте чесні про Moissanite. Крім того, переконайтеся, що ви можете повернути кільце, якщо ви отримаєте його додому і дізнатися, що це має знебарвлення. Навіть якщо ви купуєте альтернативи алмазів, ви все ще хочете, щоб отримати кращу якість.

Хоча Муассаніт не настільки недорогий, як кубічний цирконій, багато женихи і наречені на бюджет розглядають цей менш дорогий альтернативи алмазів. З високим якість каменю, більшість людей не зможе відрізнити, і можна знизити стрес про ту частину вашого весілля бюджету.