вибираючи, що вдягнути, коли йде середньовічної весілля

Вас запросили взяти участь у середньовічних весільних і хотіли б вбратися в історичних костюмах, але ви собі в збиток, що вибрати. Перед запуском і купити що-небудь, ви повинні спочатку дізнатися, якщо весілля буде суворо селянському стилі середньовічної весілля або пару упором на весілля, яка більше підходить для високих дворян, лордів та королів. З’являється в селянському одязі, коли всі інші в багатих перспективних наряди, безсумнівно, буде ніяково.

Багато пар буде зібрати весілля об’єднання двох соціальних класів. Вони можуть мати простий весільної церемонії на вулиці в природі (як сільські жителі і місцеві фермери будуть робити), і потім перейти до середньовічного свята в залі, прикрашеному, щоб виглядати як банкеті, влаштованому в замку. У цьому випадку, ви можете носити костюм, який знаходиться кілька між двома класами, можливо, вибравши наряд підходить для заможний купці, дворяни меншою, королівські лицарі, або дама в очікуванні.

З іншого боку, пара може обрати, щоб складні вінчання а потім їх прийом в деяких відкритому місці, наприклад, в парку або місцевих садах. Якщо це так, то ви повинні мати на увазі, що роялті не “партія у парку”, коли справа дійшла до такого важливого торжества. Прочухана б більш доречно виборі вбрання більш відповідним до нижчих класів, такі як обслуговуючої дівка, менша лицар, чернець і селянин.

Так само, як сучасному світі, стилі одягу швидко змінювалися з кожним поколінням. Як би то не було, все ще існують деякі загальні елементи, протягом більшої частини стилів. Чоловіки і жінки часто були певні предмети одягу, які носили обох статей.

Тканина, використовувана для середньовічної одязі був важчий, ніж вона є сьогодні. Якщо ви плануєте Швейні власного костюмах, в оббивних тканин буде краще. Майте на увазі, що пастельні тони не існували в цей час. Кольори повинні бути яскравими, багатими і глибокими. Виберіть тканин, які містять глибокий блюз, смарагдовий або темно-зелений, темно-червоні і Бургундії, охра, яскраво жовтих і шоколадно-коричневих тонах.

Кіртлі (білизна) може бути більш легкий вага матеріалу, якщо ви хочете (якщо він збирається бути повністю покрита), але ваш cotehardie (основний верхній одяг) повинно бути «багатим» шукає. Виберіть відповідний для цієї тканини, такі як оксамит, парча або Дамаск. Ці одягу носили і чоловіки, і жінки, з людського буття коротше в довжину.

Будьте уважні при виборі смужку. Середньовічна одяг не містить смуги, горошок або невеликий малюнок. Випадкове наряд, можливо, були великі форми алмазу, але це було рідко.

До чотирнадцятого кнопки століття стали робити вигляд і були створені за допомогою маленьких кульок тканини, які потім були набиті шерстю. Перед кнопки були винайдені, люди використовували шкіряні шнурки, стрічки та інші подібні стяжки для забезпечення одягом.

Селяни, мешканці та інші працівники не мають грошей або отримати доступ до тонкої, багатих матеріалів, що дворяни носили. Замість цього, їх одяг складалася з грубої вовни та льону одягу. Якщо ви вирішили носити селянському одязі, вибирайте одяг з лляних, бавовняних або інші подібні матеріали, щоб ви залишиться зручною.

Як правило, більш реальним і доступним в оренду середньовічний костюм. Однак недоліком є ​​те, що якщо ви живете у великому місті, який має цілий ряд місцевих магазинів прокат костюмів або професійного театру, з якого ви зможете придбати або орендувати вашу одяг, ваш костюм вибір може бути обмежений. Купівля середньовічний костюм онлайн або Швейні власного, ймовірно, буде кращим вибором.