зробити ваш партнер щасливі, організувавши свій медовий місяць у Туреччині Мелані Перес

Найфантастичніша поїздка після вступу в шлюб є ​​тур свій медовий місяць з коханою людиною. Медовий місяць це тур, де кожен хоче піти після шлюбу, щоб насолоджуватися зі своєю коханою. Так, ті, хто шукає місце для свого медового місяця, то я впевнений, ви будете зупинити пошук після прочитання цієї статті у мене. Я кажу про найбільш фантастичних, чудовий, заворожує і милим місцем, де пари можуть насолодитися. Довіряйте мені, це те місце, яке знаходиться далеко від шуму і суєти людей.

Рухаючись:
Ви можете дістатися до Туреччини по морських шляхах або на міжнародних рейсах.

Кращий час, щоб бути на:
Найкращий час для відвідування Туреччини це місяць з липня по вересень. Це захоплююче час, тому що протягом цього щомісячного туристів не так багато там. Це найбільше підходить час, тому що світ ви хочете для вашого життя ви можете отримати протягом цих днів. Так що, не пропустіть свій шанс.

що потрібно зробити:
Є багато речей, щоб зробити, як екскурсії, шопінг і турецька лазня. Ви можете також насолоджуватися при русі вниз узбережжі Мармаріса. Уявіть, що ви і ваша любов партнера тільки недалеко від берега моря, тримаючи один одного зброю.

місця для відвідування
Ефесі:
Це дивовижний древнє місто, яке славиться своєю марнуючи вид Риму, коли він має повноваження. Там ви зможете насолодитися улюбленим і може мати гарні фотографії своїх.

Бодрум:
Це місце, яке славиться своєю красою звідси пари можуть побачити всю сільську місцевість. Це один з найцікавіших живописних міст і має замок Святого Петра, яка дійсно і видатні побувати там.

великі готелі для відпочинку:

Dedeman Ankara:
Це поруч з Туреччиною і в 45 хвилинах їзди від аеропорту. Готель надає вам хорошу і забезпечує житло для туристів.

Каппадокія Cave Resort:
Цей готель дуже розкішний і 90 км від аеропорту. Персонал тут є видатним в їх обов’язки. Вони нададуть вам кращі там персонал, так що ви не зіткнетеся з якою-небудь проблемою.

Я сподіваюся, що після прочитання цієї статті на основі медового місяця ви напевно хотіли, щоб ваш медовий місяць у цьому марнуючи, заворожує і фантастичне місце, відоме як Туреччина земля хороша харизма. Так що, не пропустіть можливість побачити прекрасні землі з великою любов’ю і магнетизму. Є великий час там!