Весільна пропозиція – люди не повинні піти з IT_

Багато разів я чув, що чоловіки просто вискочив Questio: “Чому б нам не отримати будинок найближчим часом?».

Для цих хлопців, вони еквівалентні “Ти вийдеш за мене?”

І багато разів, леді там дозволити їм піти з ним.

Я кажу про пропозицію тут, будь то пропозицію стати його дівчиною або бути його дружиною. Чоловіки повинні зрозуміти більше про леді, якщо вони хочуть, щоб їх собі в дружини.

До цих пір, були деякі цікаві досліди, що мої друзі поділився зі мною.

Одна пані мого друга повторювати точні слова його друг використовував, коли він хотів, щоб вона своїй подрузі: «Ти можеш бути моєю дівчиною, ти не можеш?”, І він вийшов на раптової кав’ярня.

Як цей хлопець запропонував у кав’ярні?

Для інших подруг, інші просто просто вийти теж досить часто таке, що дівчина може припустити, що вони зустрічаються.

Наприклад, це мій друг вийшов два рази на тиждень з цим хлопцем в місця, вони обидва любили.

Після шести місяців, дівчина плутав чи це хлопець був серйозно ставиться до неї. Потім, цей хлопець почав питати її abouot її думку про іншій дівчині, що він розчавить далі.

Потім, через місяць цей хлопець тримав її за руку з раптового і йшов, не припускаючи нічого, або за умови, що вона погодилася стати його дівчиною.

Я думаю, що я не повинен обманювати хлопців, які зробили належні пропозиції. У мене є кілька друзів … ДОДАТИ (ДОДАТИ означає “чутливий нових хлопців віком”.)

Цей хлопець мій друг співав пісню в пабі і запропонував відразу після цієї пісні. Звичайно, він узгоджений з босом пабу і пішли раніше на практиці.

У пропозиції, було приблизно 50 інших гостей навколо. Вражає, чи не так?

Інший мій друг був розгорнутий з його 8 брати пляж, і вони використовували для створення розбризкувачі феєрверк ефектів. Вони були організовані у формі серця.

Що стосується мене, я зробив Ейфелеву вежу і поміщений колечко пропозицію по верхній частині башти і нехай моя тодішня подруга знаходить його.

Пропозиція процес має бути страшним, захоплюючим, тривожні, переважною досвідом для пари. Це може бути щось, що вони обидва будуть озирнутися назад і згадати дорого.

І завжди пам’ятайте, пані чекають чоловіки, щоб зрозуміти більше про них. (Якщо ви можете задати своє женихів читаєте це повідомлення, пропозиція повинна бути зроблено з щирістю, переконаністю і з нижньої частини серця хлопців, чи не так?)