Тобаго в день весілля

сли ви плануєте на шлюб, то ви повинні розглянути Тобаго. Paradise Island, сенсаційні одиночному піщаних пляжів з високими кокосовими пальмами, бірюзове тепле Карибське море, вічне літо, доброзичливі люди, і солодкий аромат екзотичних квітів поруч з програмною ритм ніжний плескіт хвиль. Це місце ідеально підходить для вашого весілля; натхненний історією; Робінзона Крузо; Тобаго місця. Тобаго, безумовно, острів для тих, хто дійсно хочуть піти від всього цього.

Все, що вам коли-небудь знадобиться для фантастичної весіллі з усіма інгредієнтами для молодят. Ви будете мати гнучкість, щоб вибрати місце за вашим вибором, щоб вийти заміж, у церкві, на пляжі, на віллі, в готелі, все з фантастичним панорамним видом на море і флори для підвищення весільних фотографій і відео. Тобаго пережила весілля координаторів, які можуть планувати все детальні вимоги, щоб зробити ваш день весілля особливий день. Вони можуть влаштувати, міністр, документації та ліцензій, організація весільних урочистостей, кейтеринг, весільний торт, квіти, шампанське, все, що потрібно аж до двох свідків, якщо потрібно! Повна весільні пакети доступні з основних до екзотичних, від невеликої список гостей, в великий список гостей. Вибір місця для вашої зручності розмір весільного бюджету і можуть бути запропоновані і планується до останньої чашки і блюдця.

Законність і документацію для спеціальної ліцензії шлюбі

* Обидві сторони повинні бути нерезидентом Тринідаді і Тобаго.
* Вони повинні проживати в країні три дні до вступу в шлюб (не включаючи день приїзду).
* Якщо розведені, оригінал або нотаріально завірена копія указу абсолютним.
* Якщо вдів, оригінал свідоцтва про смерть чоловіка.
* Доказ про зміну імені, де ім’я відрізняється до документів.
* Особи молодші 18 років, має бути документально підтвердженого згоди одного з батьків або опікуна.
* Шлюби повинні бути виконані в громадському місці між 6:00 ранку і 6:00 вечора.
* Вартість ліцензії TT337.50 (US $ 55) оплачується готівкою до Податкового департамент у Тобаго капіталу, Скарборо.
* Вартість першого сертифіката становить $ 25,00 і TT для кожного сертифіката після TT $ 12,50. Більшість країн беруть шлюбів в T & T без додаткових вимог, але бажано, щоб перевірити.

Я був удачею достатньо, щоб відвідати весілля на Графтон-Біч у Тобаго, яке відмінне місце, щоб сказати, що я роблю. Обстановка була казковою з квітковою аркою весілля поміщений в пісок для щасливої ​​пари, щоб йти до кінця і почати їх весільної церемонії. Щаслива пара стояла перед аркою з тому краплі золотого піщаного пляжу і бірюзове море. Хвилі, де розбиваються об чорні скелі на береговій лінії робить його ідеальним для весільних фотографій і відео. Був стіл і три стільці на пляжі для міністра і щаслива пара для підписання відмінила весілля законності, в основному фантастичні! Клімат ідеально підходить для вашого весілля в будь-який час року, але є і сезонні зміни, високий сезон грудня по травень і відомих місцях, як у сухий сезон, низький сезон за рік, що залишився.

Тобаго корисні адреси

Реєстратор Генеральної прокуратури. jerningham вулиці, Скарборо, Тобаго.
Теле: 001 868 639 3210

Податкове, пагорб Сангстер, Скарборо, Тобаго.
Теле: 001 868 639 2410

Є багато місць для Вашого весілля в Тобаго, але я можу припустити, що ви вважаєте, розкішні вілли, такі як, Захід риф, розташований в безпосередній близькості від Grafton Beach з панорамним видом на море і фантастичні заходи сонця. Сон вілла 10 осіб і провела весілля до 40 осіб, і є інше житло вілла для ваших гостей поруч. Для більш великих весілля я рекомендував би віллу Mirage фантастичної місці прямо на пляжі Black Rock і провела весілля до 70 осіб. Всі вілли мають панорамний вид на море, приватний басейн, і не більше ніж у двох хвилинах ходьби від пляжу, послуги покоївки, розкішні номери для вас і всіх ваших гостей. До Вашої день весілля Тобаго.

Я можу допомогти з вашими конкретними планами весілля допомогти в наданні вам весільний координатор планування та інші. Я пропоную одна зупинка магазин послуги переконайтеся, що всі ваші плани обслужені і все працює як годинник.

Будь ласка, відвідайте мій веб-сайт, і ми сподіваємося на ваше запрошення, щоб допомогти вам з вашого весілля!
Клайв Петерсон