весілля в Тоскані

Це легкий, як з мільйонів компаній, які можуть влаштувати весілля в Італії, мільйон з мільйона займатиметься весілля в Тоскані. Чому я чую, ви питаєте? Це дійсно дуже просто …….. це тому, що весь світ має дуже особливі відносини з Тосканою. Це пов’язано з низкою історичних причин і його розмір, розташування, інфраструктура, його дуже хороший маркетинг, мистецтво і туристичних визначних пам’яток, щоб назвати тільки деякі з них. Розташований в центральній Італії, Тоскана має 2 аеропорту з його ім’ям, Пізи та Флоренції, проте навіть якщо ви були летіти до Болоньї або Генуї або навіть Рим, ви все ще був би в хорошій їзди в регіон Звичайно, це залежить, де ви повинні в кінцевому підсумку, коли в Тоскані.

Toscana (як італійці називають) має площу 22 990 квадратних кілометрів і населенням близько 3,6 млн., і це добре пов’язаний з іншими регіонами, які межують його. Коли ви згадуєте слово Тоскана, і ви можете спробувати зробити це на званому обіді, слова, які повинні стежити є “… красиві пейзажі; пагорбі міст, високої культури; батьківщиною італійського Ренесансу, Данте, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Боттічеллі, Медічі, Галерея Уффіці, Флоренція, Сієна, Піенца, Сан-Джіміньяно, К’янті, Вино Нобіле ді Монтепунчіано ….. Я можу продовжувати, але буде покласти кінець його прямо тут. Якщо до цього додати тосканського узбережжя і сільській місцевості в цьому регіоні, з відтінком тосканські страви та довершення з келихом к’янті, у нас є досконалість.

Все, що Вам весілля клієнтів там, а ви повністю зіпсована за вибором. Тоскана може запропонувати все це …. Від ратуші і у вас є багато на вибір, а є більш ніж 10 провінцій тут, деякі до 6 міст з кожною з них, які самостійно забезпечують себе ратуші, деякі гарні, ніж інші, але все ще забезпечуючи оригінальність і шарм. Мої улюблені: замок на схід від Флоренції, яка також музей, Чертальдо відкритому повітрі ратуші, де церемонія проходить в прекрасній обителі стародавніх палаццо, Castellina, середньовічна фортеця, або Радда, невеликий середньовічної дорогоцінний камінь із залишками стіни і башти стародавнього міста-фортеці. Існує фресками лоджію тут, де цивільні церемонії можна проводити на вулиці в лоджії покриті фресками, які датуються 14 століттям. Тоді є Гаіоле і Греве, Вольтерра та Палаццо Priori, Colle Val D’Elsa з його фресками зали та Сан-Кіріко, маленький і симпатичний. Монтепунчіано, яку я люблю і Монтальчіно, Ареццо, який більше, ніж всі місця, згадані вище, з нещодавно відновлений весільного залу, який розташований в 14 столітті палаццо Преторії. Звичайно, я не можу не згадати найбільш популярних місцях … Сієна з красивою площі Пьяцца дель Кампо, як істинний Pinnacle, Сан-Джіміньяно, який є найдорожчим містом залах по всій Італії і де цивільні церемонії проводяться в Castello досягнуто через відкриту двір, поруч з фресками собору. Піенца яка просто чудова, Кортона, яка красива і останнє, але не менш важливо, Зелена зала палаццо Orsetti в Лукка. Якщо ви виявили, бажання, яке ви хочете бути близько до води, то Тоскана цьому теж … заточений суд П’єтрасанти або якщо у вас було достатньо старих і архітектурно красивих, тобто сучасний зал міста Форте дей Мармі.

Для всіх тих, хто хоче щось більш інтимне і елегантно, або просто і затишно, або якщо ви просто хочу йти в атаку або хочуть працювати на темі, можливості безмежні … від багато красивих церков, які мають були підібрані і де це можливо для Вас, щоб відсвяткувати інтимних католицького або протестантського весільної церемонії або ви можете організувати все це в тосканському замку, вілли, готелі, тераса, сад або виноградник навіть якщо ви дійсно хочете! Є багато чудових місць в Тоскані, де можна зробити все це, і ви можете залишитися тут, у вашого церемонія і прийом тут, не думати занадто багато про переміщення з одного місця в інше. Є також багато історичних вілл, які ви можете найняти протягом дня або протягом половини дня і провести захід тут, деякі з них навіть є церкви або каплиці на території, яка є також прекрасним штрихом. Деякі з цих історичних місцях були використані в таких фільмах, як Кімната з виглядом, Багато шуму з нічого, і багато місця вже згадували функцію в таких фільмах, як пацієнт англійською, ЩоВислизає, Життя прекрасне ….

Тоскана надає парам з вибором і кожен з них доповнює інші, так що якщо місця церемонії для вас, то у вас є вибір, принаймні 2 до 3 місць, де ви можете насолоджуватися вашим прийому, все ще маючи масив розміщення у відповідності з вашим бюджетом.

Чи є мій Тоскана головне призначення? Я б не сказав номер один, як і в 2009/2010 він зайняв 3 місце в загальному голосуванні, але Тоскана є сильним суперником як один з кращих місць в Італії, щоб випробувати справжній італійський стиль весілля, а також для звернення до різний бюджет .