весільні прикраси

Частиною планування весілля є вибір відповідних прикрас. Ось деякі ідеї, які можуть допомогти у вашій підготовці весілля.

Квіти є традиційними

Квіти стали невід’ємною частиною майже кожного весілля. Від букета нареченої в корсажі носити її обслуговуючого персоналу та бутоньєрки на нареченого і його друзів, квіти підвищення наряди всіх основних гравців.

Квіти також важливий аспект весільні прикраси в церкві або зал, де проводяться весілля. Вони можуть бути організовані у вазах біля вівтаря і в лобі або прикріплені до кінців ряду сидінь. І ніякої весілля не буде дивитися прямо без вази з квітами на кожному столі.

При виборі квітів для великої події, думати про квіти сукні подружок нареченої і які квіти будуть в сезон на дату весілля. Вибір сезонних квітів може допомогти зменшити вартість. Магазин навколо, щоб знайти флориста, який розуміє, як ваш смак і ваш бюджет.

Творчі люди можуть купити квіти і розташувати їх на свої власні. Пам’ятайте, що це займе якийсь час, і не може бути зроблено занадто рано, тому що квіти це швидкопсувний. Це може бути необхідно, щоб знайти простір холодильника, щоб тримати їх холодною, тому вони служитимуть довше. Транспортування квіткові композиції, не порушуючи їх може бути важко, так що це може бути краще влаштувати квіти до місця, де весілля проходить.

свічки тепле сяйво

Свічки зробити прекрасний вибір для весільних прикрас. Обраний колір може координувати або контраст з квітами. Стовпи, звужується або навіть плаваючі свічки повинні бути розглянуті. Виберіть свічники, які доповнюють свічками та квітами. Є багато варіантів для свічки в широкий спектр кольорів і ароматів онлайн AMD в місцевих магазинах.

Безпека завжди заклопотаність зі свічками. Переконайтеся, що вони знаходяться, де вони не будуть встановлені драпіруванням або інших легкозаймистих предметів у вогні. Чекати, щоб запалити їх тільки перед гостями увійде в область, де вони розташовані. Як тільки гості залишили площу, не забудьте згасити всі свічки залишилися там.

Налаштування таблиці вплинути

У таблиці налаштування на весіллі будуть сфотографовані і довго пам’ятати. Виберіть привабливим постільна білизна, фарфор, столові прилади і посуд, які підходять до стилю весілля і квітів. Так як ці елементи звичайно ставляться до готелю або залі, де проводиться прийом, люди не можуть думати про них, як весільні прикраси. Навіть якщо наречений і наречена не буде володіти ними після цієї події, ретельно вибираючи їх так само важливо, як вибір інші візуальні елементи, які входять до плану весілля.

Деякі невеликі готелі можуть мати обмежений вибір посуду. Якщо це невеликий весілля і має елегантний стіл має важливе значення для щасливої ​​пари, вони, можливо, побажають зайняти відповідне порцеляни і скла, з їх батьками або здавати його в оренду від компанії протягом дня.

Повсякденна весілля, випадковий стиль

Для тих, хто дотримується більш випадковий стиль весілля, прикраси можуть бути менш складними. Весілля на відкритому повітрі може зажадати смолоскипами Тікі і цвітіння шпалери. Весільні прикраси для кантрі-вестерн весілля може включати сідла, чоботи, кактуси і ковбойські капелюхи. Інші можливі теми весілля обмежені тільки уявою щасливою парою. Що б вони не вибрати, є весільні прикраси, щоб відправитися разом зі своїми планами.

Так як наречений і наречена будуть виїжджати на свій медовий місяць під час прийому, може бути бажаним для позначення друга або родича збирати будь весільні прикраси, які можуть мати сентиментальну цінність або використання в майбутньому. Свічки ймовірно, не буде споживатися під час весілля. Квітів триватиме, принаймні кілька днів, і вази можуть бути перероблені для майбутнього події. Можливо, Ласкаво просимо додому букет і свічки прикраси з весільної залишки можуть бути розміщені в будинку нової пари, щоб привітати їх, коли вони повертаються з весільної подорожі.