Десять речей, щоб зробити перед весіллям

1. Завершіть плаття: ваше весільне плаття і натиснув пару. Йшов по проходу в зморшкуватою плаття було б найгірше, що може статися з будь-якої нареченої. Це ваш великий день, переконайтеся, що ви блищати в красивому бездоганному сукню. Ви будете раді, що ти зробив це, коли ви подивіться на фото!

2. Узгодити всі деталі церемонії: Контакти місця і церкви, щоб перевірити будь-яку останню хвилину планування. Як ми всі знаємо, все може бути неспокійним прямо перед великий день, і якщо у вас є весільний планувальник не хвилюйся. Однак, якщо ви не один, переконайтеся, і переконайтеся, пару днів наперед. Таким чином, не існує ніяких несподіванок.

3. Виберіть зачіску: Зробіть запис до перукаря, щоб ваш стиліст допоможе вам з’ясувати, зачіска на весілля. Це дає вам можливість не підкреслити, намагаючись прийняти рішення в день весілля. Весільний Порада: Переконайтеся і привести свій завісу з вами, щоб усунути того, щоб покласти його на себе.

4. Pick Пози: Складіть список з вашим фотографом всіх пострілів ви хочете, щоб захопити в день весілля. Таким чином, вони знають, що ви хочете, і не пропустити жодної фотографії, яку хочете для альбому. Це неспокійний день весілля, так що якщо вони можуть замовити вам все навколо, щоб отримати знімки він буде взяти на себе тягар з ваших плечей.

5. Отримайте ваші нігті зробити: Зробіть запис для цього дні до весілля, щоб отримати ваші нігті зробити. Це забезпечує достатньо часу, щоб висохнути без змазування і дає вам шанс сісти і розслабитися протягом пари годин. Педикюр відмінний спосіб розслабитися, і більшість місць є стільці для вас, щоб сидіти в і отримати масаж.

6. Виберіть Квіти: Зустріньтеся зі своїм флористом, щоб обговорити кольору вона буде в тому числі, щоб відповідати вашої теми або колірною схемою. Це час, ви могли б дати її зразок тканини, щоб відповідати кольорам постільна білизна, прикраси або плаття.

7. Завершити торт: Зателефонуйте пекарню, щоб обговорити найдрібніші деталі торта. Якщо ви хочете колір, щоб відповідати вашої теми весілля або кольору, дати їм шматок тканини з цим кольором, щоб відповідати для виготовлення декоративної глазурі.

8. Перерва на вашому місці: Покладіть ваші черевики вінчання в той час як ви знаходитесь вдома, щоб носити їх в невеликій кількості і забезпечити комфорт на весіллі. Таким чином, якщо у вас є якісь гарячі точки на ногах, ви можете помістити деякі мовляв шкіри на ремені, щоб переконатися, що він не буде турбувати вас на вашому весіллі.

9. Отримати дівчаток разом: Переконайтеся, що ви побачення з подружками нареченої і фрейліна, щоб поговорити про деталі. Дайте їм час і місце, щоб бути, щоб ви могли всі отримати готовий разом. Весільний Порада: Це весело, щоб отримати зачіску разом також, якщо ви можете записатися на прийом в той же салоні ви збираєтеся.

10. Координація з нареченим: Переконайтеся, що ви спілкуєтеся кінця подробиці зі своїм чоловіком, щоб бути. Тримайте його в курсі, де ви готуєтеся і, можливо, змусити його готелі в день весілля, щоб зупинитися з його друзів нареченого так, що ви випадково не перетиналися. Тоді люди можете отримати готовий і піти на весілля перед дівчатами приїхати.