Капсули час весілля

Любителі романтики і у всі часи жадав спосіб захопити ідеальний момент і зберегти його на вічність. Капсула часу весілля може допомогти зробити цю мрію в реальність.

Весільні капсули часу є пакети наповнені скарбами і сувеніри з особливий день пари. Капсули бувають різних стилів, форм і розмірів, і ідеально підходять для упаковки геть дорогоцінні жетони, які зробили день, тому дуже досконалою. Але те, що повинні бути упаковані в капсули часу весілля, і хто повинен її створити?

Будь-який бажаючий може зробити капсулу часу весілля. Це може бути подарунок від батьків нареченої або нареченого. Подружки нареченої, нареченого або весь весільний можуть працювати разом, щоб створити персональний подарунок групі. Навіть пара може збирати скарби і дрібнички упакувати геть у своїй капсулі часу весілля. Ідея полягає в тому, щоб захопити це дуже важливий день у їхньому житті, і зберегти його в капсулу часу, що вони можуть відкрити і плекати в найближчі роки.

Вибір елементів, щоб йти в капсулу часу весілля дійсно обмежений тільки розміром самої капсули. Капсула часу весілля може бути заповнений як багато чудових речей, таких як може бути знайдене. Заправити користь від прийому партії, весільні запрошення та копію брошури від весільної церемонії. Прикладіть копію весільні клятви. Келихи з весільного тосту можна ретельно упаковується і зберігається. Розглянемо незвичайні доповнення, як краватка нареченого, головний убір нареченої або квіти з її букета. Практично всі, може бути поміщений в капсулу часу весілля. Попросіть кожного члена весілля, щоб записати свої привітання парою. Наречений і наречена можуть кожну додавати свої власні нотатки, що відображають їх надії і мрії на майбутнє. Звичайно, фотографії з церемонії і прийому повинні бути включені, а також деякі відверті знімки весілля. Якщо капсула досить великий, включають в себе гостьовій книзі або пляшку шампанського.

Весільні капсули часу можна придбати через Інтернет. Вони доступні в різних темах, і часто включають в пропонований перелік питань для включення.

Весілля Капсула заповнена, опечатані і зберігатися. Наречений і наречена буде вибирати, коли, щоб відкрити капсулу, в ідеалі на знаменною подією: наприклад, їх 25-й або навіть 50-річчя. Тривалого періоду часу буде мати більший ефект і принести більше радості пара, коли капсула відкритий.

Скарби, знайдені усередині буде назавжди відзначений особливий день пари, і довести їм, що можна зупинити час і захопити ідеальний момент.