Мачуха весільний етикет – належного етикету весілля для мачухи

Робота з мачухи може бути важкій ситуації. Багато залежить від того, як мачуха і біологічною матір’ю ладити. Якщо дві матері ладити, ніж весілля може бути запланована, однак пара хоче. Тим не менш, це рідкісна річ. Якщо є деякі проблеми, наступні керівні принципи можуть допомогти мачусі в наступних правильний етикет на весілля її пасинком.

Почніть думати про те, що мачуха повинна носити. Як правило, мачуха повинна одягатися так само, як інші гості. Наречена можете включити мачухи у підготовці, так що належного етикету весілля мачуха носити подібні стилі та кольору, як і інші матері. Однак, це було б неправильно для неї одягатися таким чином, щоб осінить нареченої або біологічною матір’ю.

Наступне питання, за правилами етикету, де мають сидіти мачухою? Наречена вибирає цей, але зазвичай мачуха сидить за народження батьків, про третьому ряду спиною. Звичайно, це дуже незручно, розлучилися або розлучених подружжя сидіти на тому ж рядку, але весілля не про те, хто є нинішня дружина її батька, а для всієї родини подія. Мачухи не повинні відчувати себе погано про їх розміщенні в весілля, тому що весільний етикет має біологічну матір сидить без її нинішнього чоловіка, якщо вона знову вийшла заміж.

Там може бути етикету проблемою, коли справа доходить до сімейних фотографій. Більшість фотографів влаштують різних пострілів для народження батьків і прийомних батьків. Ви не будете зазвичай бачити прийомних батьків та біологічних батьків у тому ж фото. Якщо це трапиться, проте, матері повинні бути поставлені на протилежних кінцях картину. Как не странно по мачусі, щоб не бути ні в однієї офіційної фотографії весілля так що не приймайте це на свій рахунок, якщо це відбудеться. Він потрапляє в діапазон належного етикету весілля для мачухи.

Під час прийому, етикет вимагає, щоб знову мачухи відійти на задній план, якщо вона і її чоловік не є господарями прийому. Якщо біологічна мати відбулося весілля і батько проводить прийом, він є належним для мачуха зайняти місце у адміністратора лінії, якщо у матері немає. Однак, якщо біологічна мати кидає прийом, а також, це найкраще, що мачуха не відвідують. Пам’ятайте, що всі ці маленькі крапки лише орієнтир, щоб вони могли бути змінені і скоректовані, поки воно найкраще підходить для нареченої.

І нарешті, як же сім’я танець? Що весільний етикет про це сказати? Правильний етикет має мачухи кланяючись витончено і дозволяє нареченій поділитися в цей день з її батьків. Батько нареченої буде танцювати з нею і народженні мати нареченого буде танцювати з ним. Іноді, якщо сім’я танцю передбачено, прийомні батьки можуть танцювати зі своїми товаришами.

Ці підказки мачухи етикету ми сподіваємося, дозволить мачухи мати справу з весільні плани, не здійснюючи помилок, що може образити або збентежити своїм пасинком.