Принцеси Діани Пристрасть до ювелірні вироби

31 серпня 1997 завжди буде датою, щоб пам’ятати. Більше десяти років тому, світ тужить через передчасну кончину народної принцеси, Діана, принцеса Уельська. Її спадщина буде порівнюватися звільнити люто палаючий в серцях простих людей, які її дуже любив. Часто згадується як покровителька благодійних організацій, її проект включає в себе лікарні для дітей, літніх людей, жертв протипіхотних мін, пов’язаних зі здоров’ям питань, таких як проказа та СНІДу, яка насправді, що виходять за межі традиційних королівських участі. Люди, які в черзі, щоб запропонувати квіти, листівки, свічки і особисті повідомлення, яка тривала протягом декількох місяців після її смерті є переконливим доказом того, як вона була улюблена публікою. Меморіали також був зведений як дань Англії Роуз.

Принцеса зі стилем.

У королівській сім’ї, принцеса Діана завжди під пильною увагою засобів масової інформації. Наводять як найбільш сфотографувала жінка, її бездоганне відчуття моди був помічений громадськістю та захоплений камери під час її державних візитів і кампанії її благодійної діяльності та фондів.
Серед найвидатніших ювелірних принцеса Уельсу матерів смарагдів і діамантів кольє і сережки сапфіра в якості весільного подарунка від королеви, який спочатку належав королеві Марії. Вона часто додати її унікальний спосіб стиль, носячи свої коштовності нетрадиційним способом. Вона перетворюється на браслет кольє і носив його на стрічці на шиї. Іноді вона використовувала смарагдові кольє, як заставку. В останні роки кольє кольє впав трохи в немилість, але все, що принцеса Діана натхненний стає класикою стилю.

Більшість ювелірних Діани посилюється з сапфір і смарагд, принцеса улюблених ювелірних принади. Не дивно, що вона особисто вибрати овальний сапфір, оточений діамантами у якості обручки з принцом Чарльзом, який пізніше принц Вільям, старший син Діани використовується в якості обручки на її скоро, щоб дружина Кейт Міддлтон.

Інші відомі ювелірні роялті, що Діана часто носив під час публічних виступів була її численних діадеми і кольє колекції інкрустовані діамантами від корони. Кожна жінка любить красиві ювелірні вироби. Діана не стала винятком. Вона володіла найкрасивішим і цінним матері прикраси, які можна тільки уявити.