Як економити гроші, отримувати кращі пропозиції для вашого весілля

Ваш весільний день іде, і ви, мабуть, вже дуже схвильований. Прямо зараз, ви вже виклали свої плани на те, що ви хочете, щоб відбулося і ретельно думав про мотив. У процесі планування, ви могли б мати на увазі, магазини для того, щоб отримати те, що ви хочете. У самому справі, ви будете черговий раз, ви виходите шукає кращі пропозиції, тому що є так багато, щоб вибрати з. Цілком зрозуміло, що ви могли б сумніви, перш ніж вибрати особливо якщо ви хочете, щоб тримати все в рамках Вашого бюджету.

Тим не менш, ви не повинні бути в пориві. Вони ключ знати, що кращі пропозиції. Якщо ви хочете, щоб зберегти якомога більше на вашому весіллі, то ви повинні знати, що одержати для того, щоб менше платити за те ж саме якість. Ось кілька ідей:

Ви дійсно не повинні отримати весільного координатора, якщо ви точно знаєте, як ваше весілля буде йти. Все, що вам потрібно зробити, це попросити когось про поради про те, куди йти, що купувати і до кого звернутися за, щоб отримати знижки. Ви можете попросити членів сім’ї прийняти зарядити в день весілля, щоб зробити координації завдань. Це все про делегацію і рішень комітетів. Ці шляхи, як ви працюєте речі буде швидким і організованим.

Якщо Ви хочете, щоб весільні фотографії для спеціальний день, то краще замовити одну зі своїх готових пакетів. Найняти когось, хто може зробити послугу ви для зйомки фотографій і відео в той же час. Крім того, необхідно обговорити те, що в рамках святкування потребує охоплення. Таким чином, не буде ніяких додаткових зборів за нього.

Краще, щоб отримати місце для прийому, який забезпечує послуги громадського харчування, а також. Ви можете звернутися до власника або менеджеру про своє місце штраф закупорювання пробкою, у випадку якщо ви вирішили принести щось в партії, яка не включена в пакет. Таким чином, ви можете подальші переговори, перш ніж піти з їх угоду.

Алкогольних напоїв може здатися дуже дорогим, якщо по руках. Кращий спосіб зменшити його споживання, щоб не мати відкритий бар з дорогими напоями. Використовуйте шампанського для смаження цілей замість цього використовувати альтернативні спиртів, який буде подано вільно.

Замовте квіти і плаття завчасно. Не чекайте, поки пік сезону, щоб прийти, тому що ціни можуть піти вгору. Ніколи не бійтеся вести переговори. Деякі магазини дійсно може дати вам великі знижки, якщо ви купуєте оптом.

Для шлюбний фото і відеозйомка весілля, вибрати унікальні місця, які не вимагають гроші для вас, щоб увійти. Шукайте пригод місцях або піти в місцевий пляж, щоб отримати великі знімки. Місцеві парки також відмінні. Ви не повинні погоджуватися на студія фотографії, якщо, якщо воно не є частиною пакету. У мати на увазі, що на відкритому повітрі є прекрасним місцем для ілюстрованих.

резюме

Навіщо витрачати більше, коли ви можете отримати речі в меншу ціну? Ви можете насолоджуватися вашої весіллі, отримавши найкращі пропозиції. Це те, що ви називаєте мудрим витрат, навіть якщо бюджет встановлений.