Як накопичити на весілля

Це факт! Вступ до шлюбу не з дешевих, особливо якщо ви хочете мати весь пакет. Окрім сукні, місця проведення та кількості людей, що ви будете запрошення, ви також повинні шукати правильний обручки. Тим не менш, це один раз в житті досвід, тому більшість пар воліють мати все найкраще. Так як це буде велика подія, необхідно планувати заздалегідь і дізнатися, як визначити, що вам потрібно. Крім того, необхідно, щоб придумати з бюджетом, так що ви не будете витрачати більше, ніж ви можете собі дозволити. Ось кілька порад, щоб допомогти вам:

Організації весілля можна збожеволіти, якщо ви не готові. Перший крок в отриманні речей зроблено, перераховуючи вниз все, що вам потрібно і установка виділення для кожної категорії. Якщо ви не маєте жодного уявлення або не впевнені, що робити і з чого почати, було б добре, щоб ознайомитися з цими, які спеціалізуються в цій області. Спробуйте задати їм питання і дізнатися, як багато, як ви можете від них. Після весілля органайзер допоможе багато чого.

Це найкращий час, щоб задати деякі з вашої родини і друзів, щоб допомогти. Найм весільний планувальник буде відмінна ідея, але якщо ви не можете дозволити собі найняти їх послуг, збору ідей від близьких ви б бути прекрасною альтернативою.

На даний момент, ви повинні знати ваші пріоритети, так що ви можете заощадити на грошах. Постарайтеся зберегти за рахунок скорочення на екстравагантні дати з вашим нареченим. Якщо ви хочете мати гідну сукні та обручки на ваш спеціальний день, ви обоє повинні навчитися бюджету і заощадити гроші.

Так як ви будете женитися найближчим часом і ви обидва будете жити в одному будинку, постарайтеся організувати всі ваші речі заздалегідь. Зберіть всі ті елементи, які вам більше не потрібні, і ви можете робити все, що ви хочете з ним. Ви могли б дати і пожертвувати ці пункти на благодійність, або ви могли б мати гараж продажу. Маючи продажу гаража дозволить вам заробити гроші, які ви можете додати в свій бюджет.

Кільця завжди проблема для деяких пар. Це добре, що є багато дешевих обручки на ринку. Важливо, що обидва ви шукаєте щось, що ви обоє хочете носити, бо гроші будуть просто пропадати, якщо в підсумку ви купуєте щось, що ваш партнер не буде в кінцевому підсумку симпатії. Він також не повинні бути дорогими. Наскільки це можливо, шукати те, що буде представляти ваші відносини один з одним.

Найкраще робити у фінансовому відношенні для ваших планах весілля є створення рахунку в банку. Переконайтеся, що ви обираєте фінансовий механізм, який має дешево збори і розумним відсотковим ставкам. Так як гроші в банку, ризик витрачати його, щоб купити непотрібні речі будуть зменшені.

Наскільки це можливо, звернути все в готівці, так що ви не будете мати ніяких боргів.

Ідея шлюб є ​​хвилюючою подією для кожної пари. Однак, перш ніж перейти в речах, переконайтеся, що ви знаєте, що ваші пріоритети. Оцінити ситуацію і вирішити, що ви можете собі дозволити, тому що він дійсно може йти за борт, якщо ви не обмежуєте себе певний бюджет.