весільні тенденції, поєднання особистого стилю і смаку сезонних

Весілля Сьогоднішні тенденції надають широку натхнення для дизайнерів весільні запрошення. Від кольору сезону на широкий спектр поточної теми весілля, хороші дизайнери запрошення буде відповідати останнім тенденціям весілля з власним стилем пари.

“Проектування, яка емулює запрошення особистий стиль пару допоможе задати тон весілля і зробити пам’ятне заяву про до наступних подій”, говорить Le Papier Стейсі бутік Ему-Менса.

сезонів рівний колір
З літа і відкритий весілля продовжує бути найгарячішою темою сезону і для весіль, Ему-Менса, чиї твори представлені на таких інтернет-магазинів, як запрошення на весільну папери Divas.com, дизайн запрошень, які включають палітру кольорів і мальовничих пейзажів відкритий, що ці шиплячі місяців запропонувати.

Ему-Менса нещодавно розроблений запрошення для елегантних, але сучасна відкрита церемонія і прийом, який відбувся в Чикаго в червні.

“Пара змогла скористатися сім’ї будинок нареченого, який був розташований на акрів ретельно ландшафтних садів,” говорить вона. “З рум’яна рожевих півоній і фуксії троянди в цвіту оточенні безкрайнього моря трави зеленого яблука, наречена була розроблена з урахуванням кольору сезону для неї запрошення на весілля і загальною колірною гамою.”

Це легко для досвідченого дизайнера, такі як Ему-Менса зібрати мотивації від природного кольору ландшафту і пори року. Але вона також дивиться на моду, дизайн інтер’єру та інших природних елементів.

У міру падіння підходи і цитрусових апельсин, яблуко зелене, бірюзове і яскраво-рожевий зникати з кольорової палітри Ему-Менса, в помаранчеві листя восени обраться в її конструкції. “Я починаю включати багаті кольори природи в мої проекти, такі як шоколадно-коричневого, жовтого бамбука, сливи, смарагдово-зелений і бордовий.”

Як снігові зимові місяці померти, цього дизайнера Чикаго додає елементи драматичного кольори, такі як вишнево-червоний, чорний і блакитний лід в її конструкції запрошення. Тоді, навесні перетворює її палітрі відтінки фіолетового, лаванди, коралів і латте.

тенденцій за межами сезону
Є кілька тенденцій, які виходять за рамки окремого сезону. Такі теми, як використання шикарний звичай “пари” вензелями та використання квітів в якості основного елемента дизайну для всього весілля все переносити кожен сезон. Наприклад, використання запрошення обгортання тепер варіюються від простих стрічку декоративні тканини, яскраві та сміливі моделі кольору і призначення акценти.

“Незалежно від вашого настрою закликає до Флер-де-Ліс для романтичного, церемонію при свічках або весело смугами для літнього вечора,” Ему-Менса каже: “дотримуючись одній колірній гаммі і перемішування елементів дизайну на всі ваші весільні кореспонденція допомогти в створенні складних, єдиний погляд. “