керівництво з планування пам’ятний деталі весілля, свій власний шлях

Вітаю тебе, красивою нареченою! Чи готові ви до великої день? Звичайно, ти не – ви просто побралися в минулі вихідні, і ви лише трохи оговталися від хвилювання демонструючи, що нова принцеса-Cut рок на вашій руці. Ти натрапив на цю статтю, тому що ви перевантажені і ви не знаєте, з чого почати. Ти думаєш: “Я не Bridezilla! Я хочу, щоб мої подружки нареченої, щоб бути щасливим!” але в той же час, ви хочете, щоб все було ідеально, унікальний і незабутній.

Подробиці весілля те, що робить своїм гостям згадати на ньому на довгі роки. Деякі приватні деталі, як зберегти-дата-карти, участь партії / весілля душ / весільний душ запрошення, весільні запрошення, і дякую вам карти Зокрема предмети, які можна встановити ваше весілля окремо від усіх інших, що ваші друзі планують, незалежно від бюджету.

Зберегти Дата карти: Ці чарівні маленькі нагадування повинні бути надіслані поштою приблизно за 4 місяці до вашого весілля, якщо не раніше. Вони важливі, якщо ви плануєте весілля, якщо ваша дата весілля поруч свята, або якщо ви очікуєте багато людей, щоб подорожувати, щоб дістатися до вашого весілля. Залиште дати є зручним, передові-повідомлення варіант, і набагато класний, ніж електронною поштою або по телефону.

Заручини / весілля душ / весільні запрошення душа: перше запрошення, що буде виходити, як правило, для заручин (якщо ваша сім’я хоче мати для вас). Як правило, це просте запрошення, вибрані кимось іншим, ніж нареченої або нареченого. Аналогічно, будь-які душ весілля або весільний душ, які можуть виникнути перед весіллям може бути повністю запланована кимось іншим, ніж нареченої.

Дивіться на свої досить кільце і зробіть глибокий вдих – ніхто не судитиме вас на липкою прикраси вашої мами, або вибір вашого кращого друга на закуску. Якщо ви не можете отримати ваш внесок у планування одного з ваших інших партій, немає необхідності турбуватися про зірвали весілля. Великий день все ще знаходиться під вашим контролем. Якщо ви дійсно боїтеся, що може бути заплановано для вас, переконайтеся, що планувальник погодиться з вами на запрошення партії та керівні принципи, тому що хоча партія може бути сюрпризом, це ще свято вашої майбутнє весілля.

Весільні запрошення: запрошення на ваш фактичний весілля буде Класний все ж привабливий номер, який дозволяє вашої особистості і сили вашого ставлення і вашого нареченого, щоб просвічувати, чи не так? Легше сказати, ніж зробити. Деякі люди відповідають кольорам їх запрошення до кольору тему їхнього весілля, а інші вирішили залишитися з усіма класичними білими або кольору слонової кістки запрошення, незважаючи на те, що їх майбутнього весілля може включати веселка кольору координатами. З запрошеннями, можна легко тримати його простий, але унікальний – є сотні варіантів, доступних для фону, і один раз, який був обраний, шрифт і текст, який ви обираєте, буде завершити відмітні запрошення. При виборі запрошення, майте на увазі, що вона буде висіти на холодильниках ваших гостей будинку за 2 місяці до великої дати – що б ви хотіли на вашому холодильнику?

Дякуємо карти: Це належний етикет відправити карту спасибі всім, хто був присутній на весіллі, послав тобі подарунок, або обох. Крім того, ви не хочете чекати дуже довго, перш ніж писати і їх відправкою. Скільки часу вам знадобилося, щоб переводити в готівку чеки? У вас є достатньо часу, щоб піти на медовий місяць, що і розслабитися після весілля, але коли ви приходите додому і почати бушує листівки та подарунки, не забудьте стежити за всім. Стандартне правило говорить, що у вас є три місяці, щоб написати і відправити тих, дякую вам картки з вашими подарунками і список гостей свіжі в вашій пам’яті.

Ну Bridezilla, я сподіваюся, що ці поради допомогли заспокоїти нерви небагато. Планування весілля може бути дуже тривалим процесом, але деталі, що у вас є повний контроль над трапиться бути самим веселим в магазин за і персоналізувати. Протягом всього весільного процесу, там, ймовірно, буде від 3 до 5 запрошень або повідомлень розіслані поштою, щоб вибрати гості, і ці індивідуальні елементи, що вони будуть дивитися на самий перед і після вашої зі смаком і елегантно підготовлений вечір. Після дати і місця були обрані, це займе ваги з ваших плечей, якщо ви замовляєте всі запрошення і стаціонарних заздалегідь. Крім того, у вас є більш важливі речі, щоб хвилюватися про наречену, щоб бути. Удачі в плануванні!