користувацьких весільні запрошення включати скільки виборів

Користувальницькі весільні запрошення є важливою частиною вашого весілля планування, але чи готові ви для всіх виборів, які Ви повинні будете зробити при створенні вашій. Ви хочете, щоб бути таким, як повідомили наскільки це можливо в рамках підготовки до цих рішень так проектуванні вашого запрошення буде легше.

Ось деякі речі, які ви повинні знати:

Бюджет – Перш ніж почати весільні запрошення покупками, ви можете дати деякі міркування щодо того, скільки ви хочете витратити на них. Знаючи ваш бюджет і кількість ви будете замовленні також допоможе вам з’ясувати, скільки ви можете витратити на запрошення, а також допоможе звузити вибір. Також пам’ятайте, що відповідь карт, прийом карти, кольорові чорнила, друк зворотну адресу, конверт підкладка, і т.д., будуть додаткові витрати, якщо ви обираєте будь-який з цих варіантів і не включені в запрошення цінами. Ці ціни вказані окремо.

Тема ставиться до появи запрошення таких як дизайн, картинки, квіти, прикраси і т.д. Чи є конкретні теми для вашого весілля, які можуть бути відображені у ваші весільні запрошення? Теми можуть бути квіти, пляж або тропічний, сезон року, певні кольори і т.д.

Стиль більше відноситься до типу запрошення. Чи буде у вас прості запрошення весілля або складений аркуш? Чи буде він зроблений з шарів паперу прикріплені один до одного або він включає ваші фотографії? Друк компанії і відправте стиль економічний вибір, який має відповідь листівку прикріплений і просто складає в свій власний шматок розсилки. Кишеньковий весілля запрошення, також популярні в якості сучасного стилю. Ви також знайдете, що деякі стилі виглядають сучасніше, ніж традиційні або більш формальним, ніж випадковий так що ваш вибір буде залежати від тону вашого весілля.

Папір – Цей вибір зазвичай включає в себе розмір і колір Вашого запрошення паперу. Сучасні весільні запрошення можуть прийти в спеціальних розмірів, таких як площі і довжини чаю. Майте на увазі, що великі розміри може зажадати додаткових поштових тому ви повинні перевірити, що в перш ніж зробити свій остаточний вибір. Тверді роботах колір, також стали більш популярними. Ще одне міркування бути екологічним з вашого весілля запрошує шляхом проведення їх надруковані на переробленому папері.

Вірш Формулювання – Є багато, багато віршів зразка для користувацьких весільні запрошення або ви можете творчо написати власний вірш. Ваш вибір вірша залежатиме, хто приймає ваше весілля – ви і ваш наречений або ваші батьки. Інше рішення буде мати свої дані прийому друкувати безпосередньо на ваше запрошення, якщо є місце або на окремій картці прийому.

Написи або стиль шрифту – Ви вважаєте, що існує величезний вибір стилям листи з яких можна вибирати, і пропозиції буде залежати від типу принтерів. Одна з пропозицій полягає у використанні стиль, який буде легко читаним для ваших гостей. Простий, менш шрифти сценарій, як правило, легше читати.

Вихідні дані Колір чорнила – Зазвичай вам надається декілька варіантів чорнила на основі запрошення ви виберете. Майте на увазі, кольоровий папір буде впливати на певні кольори чорнила з’являються. Чорні чорнило, як правило, включені в ціну запрошення з кольоровим чорнилом вибір додаткової вартістю. Обов’язково зверніть увагу на те, що колір був надрукований на зразок, як ви можете, як колір, як це виглядає.

Є насправді більше речей, щоб розглянути, як частина вашого користувацького ансамблю весільні запрошення, але перераховані вище, відносяться до фактичних запрошенням себе. Інші пов’язані з вибором включати додаткові частини вставки, такі як відповідь карти, карти карти, і т.д., а також конверт варіанту.