модні кольори на весну весіллі

Будь-яка наречена планують весілля навесні знає, що є безліч красивих квітів, які можуть бути розміщені в її церемонії та прийому. Ви хочете знайти щось, щоб відповідати вашій окремої особистості і стиль, доповнюючи головних тенденцій дня. Ми знайшли деякі з найстильніших пар квітів для весільного сезону 2010 року навесні і в поєднанні їх з поради з пошуку правильних кольорів весілля для вас.

Цього року, сміливі та яскраві кольори необхідних компонентів для квітні або травні весілля. Використовуйте наші кольори пропозиції та поради, як трамплін для вас, щоб знайти ідеальний відтінок для вашого весільного торжества.

Бірюза – це яскравий і симпатичний колір є фаворитом весни наречених і ви можете очікувати, щоб знайти його прикрашають весілля по всій країні в 2010 році.

Deep Red – Червоний колір любові, так чому б не заповнити вашу весілля з цим прекрасним нагадуванням про вашу любов до свого нового дружину.

Coral – Цей колір чудово доповнить будь-який пляж весілля. Уявіть собі, все найцікавіше пляж-тема весільної ви зможете знайти і поєднувати з цією веселою і казкової весілля колір!

Фіолетовий – фіолетовий є елегантний акцент до будь-якої весіллі. Це м’який колір, який буде доповнювати практично будь-який колір обличчя.

Бежевий – Пара цьому приглушені коричневі з сірим відтінком для класичної весілля. Розглянути питання про створення ваших друзів нареченого в золоті, щоб виділити їх.

Жовтий – сонячний колір Це ідеально підходить для саду весілля. Уявіть собі, весело весна-тематичні прикраси та коробки весілля користь, що ви знайдете, щоб піти з цим щасливим колір!

Синій – Ключем до вибору синього в якості весільного кольору, це подивитися на синій, що не зовсім темно і не є легким, як Кароліна Blue. Мета полягає в тому, щоб знайти те, що змушує вас почувати себе тепло і тропічні.

Блідо-рожевий – Цей розкішний колір м’який і буде відповідати практично будь-який тон шкіри нареченої. Тільки подумайте про всі свої хороших подруг носити красиві світло-рожевого сукні з блискучі коштовності нареченої.

Army Green – Матч цей колір з бежевим і фіолетовий, щоб зробити його більш м’яким. Ви не повірите, як елегантна армія зелений можете подивитися з правильною додаткових кольорів.

Світло-сірий – на його власному, світло-сірий не радісна колір весілля, але коли ви порівняти його з кораловим або світло-рожевий це робить ці кольори поп-музики. Світло-сірий є прекрасною альтернативою використанню навесні чорні, як основний колір.

Тепер, коли ви знаєте, що це модно, як ви знайдете те, що підходить саме вам? Ось кілька порад, які цвяхів вниз ваші весільні кольору з легкістю.

Початок у магазині фарби. Кожен магазин має фарбою зразків і книги заповнені фарбою кольору. Перегляньте зразки і подивитися, що варто до вас. Швидше за все, ви швидко зможете знайти додаткові кольори запропонували для вас професіоналами. Ще краще, якщо ви можете принести зразки з вами при купівлі подружок нареченої сукні та інші весільні аксесуари.

Якщо фарба магазині здається переважною, спробуйте почати з настроєм борту. Кліп фотографії, який вам подобається з журналів, пройти через сімейні фотоальбоми і спробувати знайти елементи, які вам подобаються. Коли вони розміщені разом на одній дошці, подивимося, що у них спільного. Швидше за все, це приведе вас до вашого весілля квітами швидко і безболісно.