питання, щоб запитати, перш ніж наймати професійного декоратора весілля

Найму весільний декоратор може бути корисно в багатьох випадках. Іноді весілля настільки великий, або в такому обсязі, що було б майже неможливо, щоб прикрасити його без допомоги професіонала. Декоратор також може допомогти здійсненню тему весілля і прийняти їх від початку до кінця в чистому, безперервному режимі. Весілля декоратор також може допомогти весілля залишаються дрібними і недостатньо бюджету в ситуації, коли грошей не вистачає. Після того як ви вирішили найняти декоратора, інтерв’ю та виберіть ретельно. Ось деякі речі, щоб запитати, щоб переконатися, ви отримаєте найкращий декоратор для ваших потреб.

По-перше, з’ясувати, що вам потрібно в декоратор. Чому ви обираєте, щоб найняти одного і які конкретні цілі у вас є для них? Запишіть їх. Які ваші надії для кожного прикрашати потреби? У вас є тема? Також враховувати бюджет. Що ви готові платити за прикраси потреб, в цілому? Запишіть будь-які питання, які ви хочете перспективних декораторів, щоб відповісти.

Наступні питання можуть бути корисні керівні принципи поки ви займаєтеся в список:
1. Вам пропонують безкоштовні консультації? Хороший декоратор повинен. Ви хочете, щоб зробити невелике інтерв’ю по телефону заздалегідь, хоча, щоб врятувати себе час. Ви зможете звузити до басейну значно консультаційного періоду, роблячи онлайн досліджень і телефонуючи вперед з питаннями.

2. Як давно ви декоратора? Кожен декоратор має чогось починати, і низький рівень досвіду не обов’язково означає, що вони не можуть надати вам, що вам потрібно. Попросіть напрямок і відгуки від колишніх клієнтів, щоб визначити якість роботи і задоволеності клієнтів отримали. Попросіть показати портфоліо своїх робіт. Це один з основних доказів ви будете працювати з, щоб визначити, декоратора є правильним для вас. Зверніть увагу, що вам подобається в портфелі (і на сайті).

3. Чи всі фотографії на вашому сайті і в портфелі свій власний? Якщо вони не можуть відповісти на це до вашого задоволення, вони не працюють на професійному рівні, і ви не повинні працювати з ними.

3. Що включають в себе ціни? Поверніться до вихідної потреби і попросити декоратора для приблизна цитата про те, що це буде коштувати для реалізації ваших ідей. Також запитаєте про вартість конкретних питань в їх портфелі. Запитайте, якщо вони можуть дати вам приклади їх роботи в різних точках ціни. Запитайте про можливі знижки, контракти та скасування політики.

4. Як багато весіль ти зробив? Скільки ви робите на рік? На місяць? У день? Ви це робите повний робочий день? Це дасть вам уявлення про те, скільки часу вони повинні присвятити в проект, наскільки компетентні вони, що їх рівень досвіду, і якщо вони по-замовлений.

5. Чому ви це робите? Це питання дасть вашим декоратором шанс пояснити пристрасть за роботу. Це також дасть вам можливість побачити, якщо ваша особистість і бажання сітку з декоратора. Вам доведеться працювати з ними на те, що може бути дуже емоційно заряджених. Ви хочете, декоратор, який слухає добре, відкриті для ваших ідей, і хто може взяти все, що трапляється на їхньому шляху.

6. Чи є у вас навчання або сертифікати? Ви застраховані? Чи договір? Завжди підписати контракт. Це не тільки викладає точно, що очікується, так що це дуже ясно, для обох сторін, але це дає вам як підстраховка чи повинні бути розбіжності надалі.