поновлення весільні клятви дійсно може зміцнити commitment_ пар

Так що ви думаєте про оновлення весільні клятви, але не впевнені в тому, що робити далі або навіть, чи є це гарною ідеєю? Є багато речей, щоб розглянути: чому ви повинні оновити свої клятви; етикету відновлення весільні клятви, які відновлюють свої обітниці, і що ви можете сказати, щоб оновити або підтвердити ваші обіти, лише деякі з питань, які є ймовірно, протікає через вашу голову. Чому б нам не просто вибрати один і почати там?

Так хто ж оновленням весільні клятви?

У ці дні високий рівень розлучень Є ще багато людей, які залишаються разом достатньо довго, щоб розглянути питання про продовження обіти. Навіть серед знаменитостей є такі, які зробили це з різних причин. Наприклад Оззі і Шерон Осборн відновили свої обіти в переддень Нового Року 2002 з двох причин. По-перше, вони зробили це до 20 років шлюбу в божевільний світ шапка рок-н-рол, і, по-друге, тому що Шарон щойно пережив серйозний бій з раком товстої кишки.

Вони не тільки знаменитостей, щоб відновили свої обіти. У кіноіндустрії, Роберт Де Ніро і Грейс Хайтауер відновили їх. У той час як у спорті Девід і Вікторія Бекхем відновив їх, і ще в музиці, Мадонна і Гай Річі відновили свої обіти, а також.

чому люди відновити свої обіти?

Вам потрібен хороший, позитивний причина, щоб відновити обіти. Наприклад, щоб продовжити їх як привід для захоплюючої партії є занадто легковажною. Оновлення весільні клятви є дуже значущою відновлення довжиною в життя зобов’язань, які ви зробили, щоб один з одним, коли ви тільки одружилися.

Отже, що кілька вагомих причин для відновлення хресних? Щоб відсвяткувати річницю весілля основним (як Оззі і Шерон Осборн зробив, щоб відзначити своє 20-річчя) це відмінний привід. Як це святкування подолання одним з основних проблем життя, як, знову ж таки, Оззі і Шарон зробив, щоб відсвяткувати перемогу Шарона над раком. Або це може бути, що ви вийшли з іншого боку чорна смуга у вашому шлюбі і ви відчуваєте необхідність відновити і зміцнити свої клятви, як Вікторія та Девід Бекхем зробив.

А потім знову ви, можливо, була невелика інтимна весілля або ви, можливо, навіть втік або був місцем весілля і тепер ви відчуваєте, що ви хотіли б усіх своїх друзів і родичів, щоб ви свідками відновлення хресних. Або Ви, можливо, була громадянська церемонія і відчуваю, що тепер ви хотіли б мати релігійної церемонії.

І тоді це може означати зміни в способі життя, як, наприклад, коли ваші діти залишили будинок, і ви можете продовжити зобов’язання один перед одним, як життя партнерів.

Але знову ж, хто міг потрібна краща причина для оновлення весільні клятви, чим це дуже романтично, що потрібно зробити.

що таке етикет для оновлення весільні клятви?

Як продовження весільні клятви не є юридично обов’язковим церемонії, етикет не настільки формальним, як і для початкової весілля. Наприклад, немає ніякої необхідності в ліцензованих богослужіння. Тому богослужіння може бути хто завгодно – один з ваших дітей, близького друга або ліцензованої богослужіння, якщо хочете.

Також немає ніякого виклику для подарунків або інших функцій весілля, як бакалавра або дівич-вечорами. Насправді вони будуть засуджені. Ви хочете, щоб ваша присутність друзів і родичів не їх подарунки!

Ви повинні дати зрозуміти, що ви не хочете, подарунки або на офіційне запрошення або з уст в уста, наприклад, про прийняття запрошення.

Що люди говорять при продовженні весільні клятви?

Структура поновлення обітницю самої церемонії і те, що сказав також досить багато залежить від вас. Ви можете використовувати свій оригінальний обіти як основа поновлення церемонії обітниці шлюбу або ви можете написати або щось написано спеціально для цього випадку.

Ваші діти і батьки можуть бути включені у церемонії, маючи церемонії єдність сім’ї як частина поновлення обітниць розгляду. Використання єдності церемонії може допомогти пов’язувати сім’ю разом, так що ви йдете вперед з оновленим зобов’язання один перед одним.

Церемонія єдності піску є прекрасним способом виразити єдність сім’ї і вона має ту перевагу, даючи вам красиву фізичну пам’ять із зобов’язань, взятих на щасливий день.

Церемонія єдності піском заснована на старих віків американських індіанців або Гавайських весільні церемонії. Воно означає з’єднання двох життів в одну, під проливним різних кольорових пісків дві людини в одному банку єдності. Це дає картину від змішування кольорів і міцного пам’ять цієї події.

Ви вирішуєте, як Ваш оновленням весільні клятви церемонії йде!

Якщо у вас не було великого не пощадив рахунок весілля чи втеча це не має значення. Це до вас, щоб вирішити, на економічно ефективні невеликий інтимний поновлення весільні клятви церемонії або витягнути всі зупинки і дійсно мають велике оновлення обітниць церемонії, що ви, можливо, хотіли, але упустили раніше.

Це все залежить від вас і з розслабленою етикету і потенційних неформальність церемонії ви дійсно можете додати вашу особистість для розгляду. Ви дійсно можете зробити оновлення весільні клятви святкування справу пам’ятати!