тропічна тема весілля

Якщо ви гайкою для пляжу, чому б не тропічна тема весілля? Ви можете зробити це темою працювати як в приміщенні і на відкритому повітрі (або, якщо у вас є доступ до одного, навіть на пляжі для справжніх тропічне почуття)! Пляж приголомшливий місцем, щоб бути в хороший день, коли погода тепла і красива. Це так заспокоює, коли хвилі придумати, а сонце робить пісок теплий і блискучими.

Але що, якщо у вас немає доступу до пляжу? Не турбуйтеся! Можна відтворити цю красиву навколишнє середовище з деякими простими прикрасами!

Вам потрібно спочатку знайти своє місце розташування планувати свій тропічний тему весілля. Будь то в будинок, в церкві, або в оренді залу, ви все одно можете змусити її працювати! Для цього в приміщенні тему ви просто повинні бути трохи творчою.

Використовуйте пляжі тематичні елементи у ваших прикрас, таких як:

* Пісочниці і пісок відра
* Пісочні замки
* Маленькі пластикові лопати і граблі
* Маленький парасольки
* Пляжні рушники
* Морські раковини і зірки риби

Після того як ви вишикувалися ваші прикраси, наступним кроком буде ваше запрошення. У вашого запрошує формується в різні предмети (наприклад, ті перераховані вище), і, можливо, посипати піском на внутрішній стороні конверта, для щойно з-пляж відчуваю.

Кольори, які ви можете використовувати для пляжі погляд є персик, рожевий і бежевих тонах, з деякими м’які блюзу до акценту. Якщо ви хочете піти більш “карибському стилі”, а потім використовувати деякі жовтий і зелений лайм теж.

Використовуйте черепашки і тропічні квіти, щоб прикрасити площу переробити. Бугенвіль являє собою відмінний вибір для прикраси арки ви будете йти до кінця. Раковини і орхідеї можуть прикрасити свічники. Крім того, якщо ви збираєтеся бути на відкритому повітрі ви можете замінити нові світлодіодні вогні свічок для реального свічки у разі, якщо стає вітряно. Тікі смолоскипи ще один відмінний світло і прикраси джерела. Але Тікі смолоскипи повинні використовуватися тільки зовні.

Ви можете встановити бар, щоб бути схожим полінезійських бар зроблений з бамбука і соломи. Подавати полінезійської або Карибського басейну напої в конкурсі окуляри, з міні-парасольками і шматочками фруктів вклинюється на колісні диски. Тоді є горіхи макадамії для гостей до закуски на час очікування їхні напої.

Центральні частини можуть бути легко зроблені для таблиць за допомогою кошика і наповнення їх з тропічними фруктами. Можна покласти ананас в центрі і оточити його лимони, лайми, і манго. Ще один спосіб зробити центральні це заповнити вази з піском і черепашками і місце орхідей в них. Нехай ваша творчість взяти на себе, коли ви плануєте свою тропічному стилі, і ви придумали кілька чудових ідей!

Ваш весільний торт виглядає як замок з піску, з раковини прикраси прикрашають його. Ви можете вибрати, щоб встановити свій шматок пирога на ложі цукру піску, який виглядає як справжній пісок.

Є гості, плаття в тему пов’язаної одязі, як шльопанці, сандалі, спідниці трави і тропічних кнопка вниз сорочки з шорти для чоловіків. Цей стиль в одязі набагато більш спокійним і комфортним, ніж традиційні формальної одягу весілля (особливо для чоловіків).

Тропічна тема це відмінний спосіб виразити себе, і зробити ваше весілля більш весело, безтурботно і розслаблено.