унікальні весілля для унікальних людей

Тематичні весілля є прекрасною альтернативою більш традиційним весілля. Вони ідеально підходять для пар, які вважають найбільш весілля бути душно і нудно. Тематичні весілля може бути як випадковою і проста, як ви хочете. Швидше за все, ви гості не скоро забудуть вашого весілля.

При плануванні тематичні весілля, подумайте, що ви і ваш партнер мають у загальному. Чи є щось, що один з вас, особливо захоплені? Часто, ви можете працювати ваші пристрасті в темі весілля.

Є багато ідей там для тематичні весілля. Ревучі двадцятий весілля може бути весело і цікаво час. Ви можете включити свінг у весіллі. Весільна сукня може бути засноване на епоху 1920-х років.

Може бути, 1920-х років менше за своїм смаком, то, можливо, розглянути весілля 1960-х років. Гості люблять світ знаків, психоделічні кольору і квіти розкидані.

Якщо пара є любителі спорту, то, можливо, весілля Тематичний спорт в порядку. Нареченого могли одягатися в свої улюблені спортивні форми, а подружки нареченої може одягатися так, як уболівальники. Крім того, можна включити весільну тему в пам’ять про вечір. Наприклад, ви могли б видати м’ячі або хокейні шайби.

Ще одна ідея для весілля тематичні весілля казковій країні. Наречена може легко додати крила, щоб її плаття, в той час як гості одягаються в різні міфічні істоти.

Гавайський тематичні весілля являють собою цікавий шлях. Обидві партії весільні та весільні гості можуть одягатися в гавайських сорочках, спідницях трави і свіжих леїв. Для прикраси, ви можете мати кілька дощок для серфінгу стратегічно. Тропічні напої подаються в кокосів був би величезний успіх у ваших гостей.

Можливо, весілля піратська тема більш за своїм смаком. Ви могли прикрасити приймальні нагадувати палубі корабля або старий салон. Ви можете додати гачки для рук, ніг і PEG очі патчі для вашого вбрання. Весільні подарунки можуть бути легко збережені в скриня зі скарбами.

З весіллям Зоряних Воєн, принцеса Лея могла вийти заміж за Хана Соло. Найкращий чоловік може одягатися, як Чубакка, в той час як пара перебуває у шлюбі Дартом Вейдером.

Якщо ви є шанувальником Star Trek, ви могли б ваше весілля на мосту Підприємства. Найкращий чоловік може бути одягнений, як містер Спок, а один з друзів нареченого сукні, як Чехов, Скотті і Сулу. Ти міг би ваше весілля нагадують міжпланетні нараду ромуланцамі, Клінгони, вулканцями і андоріанци.

Можливо, Володар Кілець більше вашого стилю. Ви могли б одягатися, як Арвен і Арагорна і вийти заміж. Ви могли б майстер Гендальф здійснити обряд, а діти грають роль маленьких хоббітів.

Коли справа доходить до тематичні весілля, можливості безмежні. Ваша уява ваше єдине обмеження. Так що якщо ви весело енергійна людина, піти з ним і весело тематичні весілля.