Top Five Поради за дешевшою весілля

Весілля є дорогими, ймовірно, один з найдорожчих днів у вашому житті. Як інсайдер в цій галузі, я збираюся запропонувати вам п’ять простих, логічних і практичних порад для вас, щоб знизити витрати на вашому весіллі. Це всього лише ідеї для керівництва, яке повинно привести до вам заощадити тисячі з вашого весілля витрати.

Перший порада дуже проста, просто не вийти заміж в суботу. Це просто насправді, більшість весілля відбудеться в суботу, і будь-якого особи, що надає вам весілля відповідних послуг завжди буде стягувати з вас повну ціну, тому що це єдиний день тижня, що вони гарантовано роботи. Якщо ви одружитися на альтернативну дату, ви повинні бути в змозі домовитися принаймні, 10% зниження вартості будь-якого з ваших послугах.

Другий рада також легко! Завжди купуйте ваших товарів і послуг від місцевих провайдерів. Ви, як правило, щоб отримати кращу якість продукту або послуги чи інакше, але дозволить уникнути більш високих доставки, стягнутих національними постачальниками. Подумайте про це логічно, якщо ви купуєте дженерік, купити його на місці і зробити постачальником видалити витрат на доставку. Ця рада дуже актуальна для таких продуктів, як весільні запрошення та стаціонарні, одягу весілля та урочисті події послуги, такі як вечірні розваги, шоколадний фондю і льодових скульптур.

Третій рада управління капіталом. Складіть список продуктів і послуг, які ви будете купувати і бюджет, то покласти значення з кожною службою, так що ви не витрачаєте над бюджетом. Тепер, у весільній індустрії, там, як правило масивні відмінності в цінах на товари і послуги, які не сильно відрізняються з точки зору якості. Візьміть весілля стаціонарних Наприклад, якщо ви шукаєте дійсно важко, ви завжди зможете знайти більш дешевий постачальник для весілля стаціонарних і це дійсно легко зробити самостійно. Дотримуйтеся свого бюджету, і якщо ви краще ви бюджет від однієї області, не т автоматично провести економію додаткову площу, як ви завжди знайдете, що останній пункт хвилину, що ви повністю забув про.

Четверта порада, щоб купити продукти другою рукою. Добре, багато людей звернуть свої носи в цьому, але думаю про це! Весільна сукня, як правило, тільки ніколи не носив один раз, навіть якщо мова йде про продаж другої сторони, він до цих пір зазвичай носити тільки один раз. Якщо у вас є проблема з цим або соромляться, є простий вихід, просто невірно т кажи нікому, вони ніколи не будуть знати, і ви можете заощадити чималі гроші. Є навіть сайти, які допоможуть вам з цим від Ebay до фахівця обміни весільну сукню, але якщо ви знаходитесь на бюджет, це дуже простий спосіб заощадити гроші.

Це остання порада цієї статті, та найкраще! Обручки є дуже дорогими, ви часто платять поверх тільки тому, що це обручку і ваші постачальники знають це! Існує альтернатива, яка, як правило, дешевше і отримує вас обручку набагато вищої якості, і що купує другу руку. Перед тим, як відвернутися, це не означає, йти до вашого місцевого магазину секонд-хенду або пішаком брокера, це означає, відвідавши антикваріатом, тому що вони часто будуть мати найкрасивіші старовинні обручки на істотно нижчими цінами, ніж у Вашого продавця нове кільце ! Не тільки ви будете економити гроші, ви часто купують продукт, який є набагато кращої якості, краще зробив, і має історію з ним!