Кім Кардашян планує інтимного призначення весілля острова Kanye West

Хоча не було ніякої офіційної пропозиції поки весілля, і вона не займається, ні фактор зупинки від Кім Кардашян вже передбачають її весілля з Kanye West, який стане її другим після її шлюбу вихор всього 2 місяців до Khris Хамфріс.

За даними неназваних джерел, вдруге навколо, зірка реаліті-шоу планує вийти заміж за рубіж з захоплюючим весілля острів в більш стриманій формі. Її перше весілля, за оцінками, коштує колосальні 10 млн. дол США (імовірно) і, можливо, цього разу вона сподівається зробити повну протилежність з її планами Для більш інтимного призначення весілля, яка, безсумнівно, буде менше із зменшенням кількості гостей. Те, що вона не ясно, чи є її наступне весілля також транслюватиметься, і транслювати їх для світу, щоб побачити, або ж це буде збережено в таємниці.

Друзі зірки за повідомленнями показало, що середня сестра Кардашян дійсно вважає, що її нинішній бойфренд Kanye West є людиною, якого вона буде в кінцевому підсумку заспокоюється с, хоча будь весільної церемонії плануються буде зберігатися більше простою справою, і саме тому вона зараз встановила очі на призначення весілля.

“Це завжди було моєю мрією, щоб мати більшу весілля, а коли люди говорили, що я б зробив це надмірно для шоу, це було тільки зі мною: я зверху”, Кім заявив журналу Tatler.

“Але наступного разу, я хочу зробити це на острові тільки з моїми друзями і сім’єю, от і все.”

Кім нещодавно зробила заяву для преси про те, чому її відносини з Каньє так добре працює. Вона пояснила, що, як вони обидва в очах громадськості, це означає, що вони цінують один одного вимоги кар’єри.

“Це так добре, коли є кращий друг в цій грі, яка розуміє все, що ви проходите. Бути з кимось я знав протягом багатьох років втішає”, Кім хлинула.

“Він був там через стільки різних етапах мого життя, і, перш ніж я був відомий, так це ставлення абсолютно інша справа.”

До заміжжя з Кріс Хамфріс, вона раніше від зірки американського футболу Реджі Бушем і завжди була відкрита про свої стосунки – те, що вона зараз жалкує.

“Коли я оглядаюся на інтерв’ю я дав [про попередні хлопців] кажуть:” Ми говоримо про шлюб і т.д. ‘ Це соромно. І я дійсно повірив у цей час! “Вона розсміялася.