Найпростіший весільної

Він часто говорив, що це прості речі, які найбільш значимі, тому варто застосовувати це до вашої весільної, особливо якщо ви один з обмеженим бюджетом! Ваша милість не повинні бути складними творіння для того, щоб справити враження на своїх гостей, часто подарунок, який добре продуманий і представницький, що запам’ятовується найкраще.

Ось кілька простих ідей для весільної, які можна створити самостійно.

O відвідати ваш місцевий магазин ремесла або пошук в Інтернеті для деяких дерев’яних серцях. Такі відповіді часто називають як дерево заготовки, як вони щойно – порожній дерев’яний форми готова до фарбування, свердління, лакування і т.д. Подивіться на ті, які принаймні 3 “в довжині і, якщо можливо з отвором, просвердленим в них у верхній частині, або ви потрібно буде зробити це самостійно. Фарба їх у будь-який колір або потрібний Вам колір і фарба на них ваші імена гостей або прості слова, як «любов» або «надія». Коли вони сухі можна нитка деякі стрічки через отвори і зв’яжіть кінці разом. Вони роблять прекрасні декоративні вішалки для ручки дверей або навіть на спинці ліжка, вони просто одна з тих речей, які додають трохи декоративних дотик до наших домівках і додати щось унікальне.

Ø зробити своє власне місце власників карток, які також можуть подвоїтися в якості весільної з прищіпки для білизни! Знайти дерев’яними кілочками, які мають джерела в них, а не кілочки Доллі стилі. Фарба їх у вашій весілля квітами і коли суха додати трохи декоративних елементів, таких як стрічка троянди або метелик, просто переконайтеся, що він координує з вашого весілля. Ваші гості можуть забрати їх додому і використовувати їх, щоб обрізати документи разом або просто в якості декоративного важко їх дошках оголошень! І якщо вони не приймають їх будинку, то ви будете мати краще одягнених пральна лінія в районі!

Ø Відвідайте свій садовий центр за мішок промитий річковий галькою. Переконайтеся, що ви ті, які досить великі і мають гладку плоску поверхню, на яку ви можете написати свої імена гостей з маркером або фарбою. В якості додаткової обробки ви могли їх лаком з чітким глянсовим лаком, якщо ви хотіли глянцевим покриттям. Вони можуть подвоїти, як візитні картки і Ваші гості можуть забрати їх додому для використання в якості паперу щільністю або навіть зупинки двері!

O У тому ж дусі придбати чохол річки промивали галька, але які досить великі для Вас, щоб писати короткі слова на такі, як любов, надія, бажання, удача і т.д. Ви повинні будете дати 3 або 4 для кожного гостя, з інше слово на кожній гальки. Місце кожного набору в невеликій сумці лляної або бавовняної і написати назву вашого гостя на фронті в маркером.

Створення їстівних номера таблиці, яка також проведе вашу весільну. За допомогою невеликого заводу теракотовий горщик стояти високий льодяник у центрі (вставити до деяких глини, якщо він вимагає підтримки). Отримати їх з кондитерського магазину, які можуть додати слова і цифри на них для вас і мають вони написані з вашого номера таблиці. Помістіть менший льодяники навколо нього в квітковому горщику – по одному для кожного гостя і повісьте в каструлю говорити “будь ласка, допоможіть собі”. Симпатичні і прості, але вони пам’ятатимуть!