як планувати весілля на невеликий бюджет

Весілля сьогодні, здається, весь час високо. Середня вартість весілля в США, як кажуть, грають в діапазоні від 20 до 25 тисяч доларів. Багато пар просто немає такої суми, щоб витратити на їх весіллі. На щастя, є кілька економічних ідей, які допоможуть вам зробити ваш великий день успішним, хоча у вас немає величезного стану, щоб витрачати. Розглянемо такі ідеї, щоб ваш рахунок значно зменшиться; ідей, які можуть допомогти вам у досягненні вашої мрії день за менші гроші.

Недорогий Ідеї весільних техніки. Шматок плаття може вже коштувати вам тисячі і більше. Щоб заощадити гроші, ви можете розглянути можливість купити весільне плаття, яке носили тільки один раз за менш ніж половину ціни. Багато магазинів почали поставляти весільні вбрання таким чином, і часто їх прийому на роботу тільки протягом дня.

Недорогий Ідеї запрошення на весілля. Ви завжди можете зробити свої власні весільні запрошення та гостинний карту за допомогою персонального комп’ютера і домашнього принтера. Це ідеальний час для вас, щоб показати свої приховані творчості та навички, щоб зробити весільні запрошення за допомогою власного голими руками. Або, ви можете також робити покупки онлайн запрошень; запрошень доступні онлайн набагато дешевше, ніж купувати їх у місцевих магазинах.

Доступне Ідеї Весільний прийом. Весілля є одним з найбільш дуже дорогий частиною вашої випадку, однак, він також може бути ваша велика економія. Так з чого ж почати? Почніть планувати ваше весілля дешево, дивлячись на кількість гостей ви відвідували. Скоротити список гостей тільки запрошувати людей, які дуже близькі до вас, такі, як ви сім’я і друзі. Коли справа доходить до їжі, розгляне питання про організацію гарячого або холодного шведського столу, а не з чотирьох страв срібний сервіз.

Якщо ви хочете провести весілля в дорогому готелі, то ви можете розглянути ці доступні такі опції, як тримаючи його в клубі, можливо, або навіть замовити ресторан, де можна тримати відкритим баром до мінімуму, тільки подавали пиво, вино і безалкогольні напої.

Гроші енергозбереження Ідеї Весільний транспорт. Ви також можете зберегти більшу суму, на не наймати дорогого лімузина, а ви можете попросити позичити автомобіль одного. Просто дайте йому хорошу очищення і поліровки вона може зробити два великих пальця вгору заміну.

Дешеві Квіткові Ідеї положень. Якщо ви хочете скоротити витрати на весільні квіти, чому б не відвідати місцевий оптовик квітка, де величезна економія можлива, то все, що потрібно це трохи фантазії, коли мова йде про дисплей.

Інші можливі дешеві ідеї весілля включають випічки власного весільного торта, або попросити друга, який є експертом з випікання. Або, ви можете спекти власний торт і доставити його в найближчу пекарню і дозволити їм закінчити ваш весільний торт з меншими витратами; основному вартість тільки для глазурі і час, проведений в роботі. Інший скороченню витрат техніку ідея полягає в розподілі доступного весільного та весільні подарунки. Виберіть недорогі подарунки подружок нареченої для дам, які підтримували вас протягом всього вашого весільного торжества, а також знижки нареченого подарунки для ваших друзів нареченого.