їстівні весільної ваші гості смакуватимуть

Ви знаєте, що кажуть, “найкращий шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок?” Ну, що йде на весілля гостей, теж – чоловік чи жінка. Якщо у вас є смачний поширення на ваш прийом, вони будуть залишатися щасливими і святково протягом всього заходу. Тепер уявіть собі, якби існував спосіб, щоб тримати їх у цьому святковому стані розуму навіть після весілля день закінчується. Можливо, є спосіб зробити це – з їстівними весільної! Ось кілька ідей:

шоколад

Ви знали, що це улюблена кондитерська б вершин у списку. Дивіться, якщо ви можете уявити мініатюри Херші Шоколад Весільні сувеніри, загорнуті в упаковку з дизайном вашого вибору. Ці крихітні шоколадні батончики доступні в молочному шоколаді, спеціальні темні, Krackel, і пан Goodbar сортів. Ця ідея також добре працює з Chocolate Bar Херші весільні сувеніри в 1,55 унції або п’ять унцій розмірів для Chocoholics на список гостей весілля. Для романтичного сенсорний, виберіть Херші Поцілунки весільні сувеніри, які також можуть бути монограмою або персоналізувати на дні обгортках.

Гарячі напої

Нехай ваші гості думають про тепле вашої любові на наступному холодний ранок. Персоналізовані весільної кави 1,75 унції пакети свіжого смаженої кави прикрашеної з будь-якої теми або повідомлення, яке ви хочете. Вони доступні в класичний, квітковий, пляж, осінь, зима, гольф, або монограма тематичні сортів. Ваші більш вимогливих друзі і члени сім’ї можуть насолоджуватися капучіно весільної 1,25 унції пакети капучино. Якщо ваші гості віддають перевагу чаю, ви можете вибрати чай сприяє весілля. Вони складаються з окремих пакетиків, кожен з яких заповнений багату суміш чорного чаю, яка може мати конструкцію або повідомлення за вашим вибором. Але якщо ви чи ваші гості не великий на кофеїн, спробуйте 1,25 унції какао весільної замість цього. Капучіно, чай, і какао сприяє є всі доступні в стандартному або монограмою теми.

Напої змішані

Переконайтеся, що партія ніколи не закінчується, коли прийом закривається. Дайте вашим гостям деякі Маргарита або космополітичної весільного, щоб забрати додому з ними згодом. Ці одній порції пакети пити суміш може виробляти смачний коктейль, коли лід і алкоголь додаються. Для безалкогольних та молоду натовп, відправити їх додому з лимонадом весільної якої потрібно тільки воду і лід. Всі ці пакети напоїв суміші бувають традиційні та тематичні вибори монограмою.

мед

Ах, солодкого блаженства романтики! Це, можливо, здивуєтеся, дізнавшись, що мед символізував любов, краса, і народжуваність в ранній Греції та Риму. Крім того, легенда свідчить, що Амур опустив стрілку в меді, щоб вони заповнили б серця своїх цілей з солодкістю. Так що користь меду весілля буде зробити відповідну користь для тих, хто взяв участь вашого весільного торжества. Тільки преміум класу США конюшина меду заливають в кожну 1,5-унція банку, і ваш персональний дизайн красується на зовнішній стороні кожного контейнера. Знову ж, традиційні та монограму конструкції наявні.

монетних дворів і горіхи

Якщо ви хочете мати щось замість (або на додаток до) шоколад для ваших гостей, є й інші варіанти. “Монетний двір бути” Наречений і Наречена Банки Презентація Mint з серцем Мінц Кейт Аспен є стильним, але практичні весілля користь. Ці красиво оформлені банки слайд м’яти бувають як наречений і наречена конструкцій і містять десятки смачних формі серця монетних дворів. Трохи складніший вибір нареченого і нареченої Мигдаль, які упаковані три одночасно в плісировані чашки цукерки в коробці ацетату. Цукерки самі руки прикрашені обмерзання кондитерська, з різнобарвною наречений і наречена дизайн і повідомлення “Just Married” зображується з боків.

Бальзам для губ

Гаразд, так що це не їстівне як такої, але це те, що буде тримати образи вашого весілля в умах Ваших гостей так довго, як вона використовується. Кожна трубка повністю натуральні Бальзам для губ є нафта безкоштовним і містить вітамін Е, органічні живильні масла, і SPF 15. Ви також можете вибрати для декоративної конструкції в пропозиції продукту, як наречена і наречений Бальзам губи і монограмою бальзам для губ в будь-якому Дамаск або польку конструкцій точок.

Більшість з цих пунктів можна персоналізувати за іменами жениха і нареченої, а також дату весілля.

З усіма фотографіями, фотоальбоми і відео, ви завжди будете пам’ятати день весілля. Але так як ваші гості не будуть мати тих речей, ви повинні надати їм деякі весільного, щоб допомогти їм згадати день, коли ви йшли по проходу. Крім того, персоналізовані сприяє весілля є відносно недорогий спосіб подякувати всіх, хто взяв тайм-аут своєму щільному графіку, щоб купити весільний подарунок, одягнутися і зробити поїздку в свідком вашого весілля радісним. Ви можете бути впевнені, що вони будуть пам’ятати не тільки ваш спеціальний день весілля, але і те, щедрі й добрі господарі, яких ви були вашим гостям. Ця пам’ять допоможе їм залишатися невід’ємною частиною вашого життя незабаром після дня ви сказали: «я роблю».