5 Вага поради для наречених, які дійсно працюють

Ми всі знаємо, що наше весілля повинна бути одним з найщасливіших днів у нашому житті. На жаль, досить часто перетворюється в один з найбільш напружених, і, якщо ви не один з тих щасливчиків “мало”, які знаходяться у вашому форма кінчика верхньої і вага (я ніколи не здавалося, що під цю категорію), то все це справа про дивлячись на все це, ймовірно, буде одним з ваших основних стрес! Але чи є у вас на цілий рік раніше вас або всього лише пару місяців перш, ніж іти до вівтаря, єдиний спосіб дістатися туди, з розумною і ефективною фітнес-план.

Більшість планів фітнес не тому, що ми не дотримуватися їх – був там, зробив це! Але, будучи нареченою, як правило, великим стимулом прийти у форму, так що це прекрасний час, щоб “зробити план, і працювати план”! Отже, давайте право на поради для вашого весільного здоров’я, які ви повинні зробити частиною вашого графіка починаючи із завтрашнього дня, ні, давайте почнемо сьогодні!

Вага Поради для наречених № 1 – Ви не сподобається – Там немає ніякого дива препарату. Є відмінні поради вправ, аеробних і силових відео навчання, “дієта” книг, посібників ваги, і Weight Watchers (відмінна і легка програма втрати ваги!). Чорт, я навіть знайти дивитися Biggest Loser дуже мотиваційні та інформаційні, але немає таблетки або чай або воду спеціальні – Я знаю, тому що я намагався їх усіх! Так, ви можете прийняти деякі радикальні заходи, не дієта South Beach або капустяної дієти (не можу собі уявити), і якщо все, що ви хочете зробити, це втратити від 5 до 10 фунтів швидко, щоб виглядати так само “правильно” у вашому весільному платті, то вони ймовірно, буде працювати, якщо ви можете пройти через це, але результат буде не останнім, і коли ви дозволите йому “всі йдуть”, можна повернутися зі свого медового місяця і знаходять Ви отримали все це назад, якщо не трохи більше . Отже, якщо ви серйозно ставитеся до свого здоров’я і загального підтримки ваги, що ви втратите, то вам необхідно дотримуватися порад # 2 по № 5.

Вага Поради для наречених № 2 – займіться активним! Так, це факт, тим більше ви “рухатися”, тим більше калорій ви спалюєте. Допоможи собі сам, залишатися на грунті здійснювати шляхом залучення друг або член родини, наймаючи професійного тренера, вступивши в клас якась (не повинні бути дорогими – YMCA дуже розумно!). Очевидно, легко здути розробки, якщо ніхто не знає, що ви були, припускають, щоб, ви не зробили “призначення”, щоб зустрітися з кимось, або у вас немає фактичного «долари» інвестував в угоді. Суть тут ви самі знаєте – якщо ви не добре бути дисциплінованим чи зберігання до мети все на свій розсуд (який багато хто з нас боротьба з), то робити те, що вам потрібно зробити, і приймати на себе зобов’язання, що зробити це важко для вас не до кінця. Постскриптум Майже кожного разу, коли ви “сила” себе робити те, що ви скоїли, щоб зробити, як тільки ви там, ви побачите, що приплив енергії, що вам потрібно, і як тільки ви зробили (Ось так), ви будете щасливим і пишатися собою і, що набагато ближче до здорового вас, – що я в цьому впевнений!

Вага Поради для наречених № 3 – Сила / силові навантаження! Додати силові тренування, щоб ваш режим, і ви будете збільшити ваш метаболізм, який у свою чергу допомагає фунтів розплаву відразу. Якщо ви новачок в силові тренування, ви повинні використовувати допомогу тренеру протягом перших декількох тижнів, щоб допомогти вам зрозуміти, як піднімати тяжкості – є певні хороші шляху і погані шляхи. Або знайдіть DVD, що вам подобається, і стежити за їх кроками. Мені подобається використовувати 3 стрічки, які я перемикаю навколо, щоб тримати його цікавим і я вважаю, це допомагає моїй втрати ваги тільки, що набагато більше, різноманітність цих різних тренувань.

Вага Поради для наречених № 4 – зверніть увагу, що ви їсте. Це не ракетобудування. Те, що ви кладете в рот дійсно має значення! Дієти – Я знаю, я ненавиджу слово, і я ненавиджу дієти, і саме тому я не дієта! Те, що працює це зміна способу життя! Змінивши всього лише кілька речей, які ви знаєте не з хороші звички (і, ймовірно, не хочуть визнавати вголос), ви будете здивовані, як багато ви можете втратити. Як приклад – якщо ви схожі на мене і насолоджуватися вином з вашим вечерею кожен вечерю, вам не доведеться скоротити його, просто зменшити вашу частину – для мене це було (ненавиджу зізнаватися в цьому) 3 склянки до 1 – 1/2. Він зробив величезну різницю. Перетворіть ваш морозива задоволення в Weight Watchers вигадки бар, або замість вашого чоловіка ви обидва отримуєте комбо на спільному гамбургером, отримати один зі списком і тільки один бутерброд, а потім ви поділяєте один мішок фрі замість їжі один все самостійно, або ще краще піти в метро, ​​а і з ваш бутерброд, якщо ви повинні мати щось більше отримують запечена Lays – вони гарні, дійсно! Покладіть свіжі ягоди на вашому зернових замість цукру, завжди їсти яблука навколо або щось ще здорово, що вам подобається, і схопити, що, коли ви шукаєте для закуски. Ви повинні мати жарт до теперішнього часу – це простіше, ніж ви думаєте, що залишає мене …

Вага Поради для наречених № 5 – Думай! Будьте в курсі, що ви робите. Подумайте про те, що ви можете їсти все, що ви і робите. Думати вголос, коли ви робите вибір – запитайте себе, чи дійсно це те, що я хочу зробити, це допоможе мені отримати результати, які я хочу? Ви повинні бути добре обізнані! Коли ви їсте, що моноблок або просто автоматично стрибати в машину замість вибору йти насправді не замислюючись, що різниця це зробить, якщо ви зробили “інший” вибір, ви не правдиві собі про те, що ви робить, називають його “заперечення”. Чи не заперечують це, бути в курсі!

Коли мова йде про здоров’я Весільний останнє, що потрібно пам’ятати, щоб не зациклюватися на те, що ви буде виглядати в вашому платті. Ваш весь зовнішній вигляд в день весілля буде повний пакет. Ніхто не помітить, якщо ви не втратили, що минулого 1/2 “з вашого плеча, тому не дозволяйте їй зіпсувати вам день. І, пам’ятайте, ваш наречений любить тебе таким, який ви є, ні на що. Отримання у формі для вашого весілля великої мети, але ще краще мету ви обидва підтримки здорового способу життя на все життя. Я знаю, ви можете зробити це!