Ви можете мати весілля вашої мрії на бюджеті

Ваш весільний день повинен бути найщасливіший день у вашому житті. У цей день всі маленькі дівчатка мріють, і ви не були, ймовірно, не відрізняється. Кожна наречена заслуговує того, щоб весілля її мрії, на жаль, це зазвичай означає інвестування місяці часу в плануванні і тисячі доларів у вартості. Ви можете планувати свій власний весільний усунути вартість найму весільний планувальник, але це може призвести до невимовним кількість стресів і заберіть із здійсненням дня.

Чи можливо нареченій планувати власне весілля, дотримуватися бюджету, зменшити стрес і таким чином вона може насолоджуватися цим особливий час? Так, це можливо, якщо наречений і наречена наступні корисні поради. Для того, щоб планувати весілля на бюджеті, насамперед необхідно встановити бюджет. Ви і ваш наречений повинні вирішити, скільки ви можете дозволити собі витратити на вашому весіллі. Далі розглянемо, скільки грошей знаходиться у вашому ощадні рахунки і скільки грошей, якщо такі є, ваші батьки можуть сприяти до вашої весіллі. Інші фактори, щоб розглянути Ваші щомісячні доходи і витрати, щомісячні доходи і витрати після вступу в шлюб, і скільки ви хочете витратити на свій медовий місяць. Додати всі ці цифри, і з підсумку вирішити, скільки з цих грошей ви можете дозволити собі витратити на вашому весіллі. Цей показник вашого весілля бюджету.

Тепер, коли у вас є бюджет, ви і ваш наречений може вирішити, скільки і де ці гроші будуть витрачені не даремно. Як приклад, припустимо, що ви виділити 50% бюджету для прийому, 10% для весільного вбрання, 10% для квітів, 10% для фотографа, 5% для запрошення, і 5% для поїздки на лімузині і міністра. Проконсультуйтеся з вашим Budget Planner перш ніж робити покупку і записувати вартість кожної покупки. Це дасть вам уявлення про те, скільки з бюджету було витрачено і тримати вас від переходу.

Є заходи, які можна вжити, щоб розім’яти весільний бюджет. Один із способів полягає у пошуку постачальників, які пропонують знижки на кілька служб. Найняти фотографа, який також робить відеозйомку. Знайти весільний магазин, який пропонує знижки на прокат смокінгів, коли наречена і подружки нареченої купити їх суконь там. Багато залів прийому є пакети, що включають харчування, прикраси, і постільна білизна. Можливо, вам доведеться вибрати одного з своїх менш дорогих пакетах, але ви можете все ще є дуже хороший прийом, не порушуючи бюджету. Також пам’ятайте, що приймальні зали коштують менше, щоб орендувати протягом зими і по п’ятницях.

Знайти когось, щоб робити речі для вільного кращих бюджетних ношах всіх. Ось де ваші друзі та родина входите Ви можете заощадити тисячі доларів на вашому весіллі, якщо вони можуть надавати безкоштовні послуги, як зробити прикраси і квіткові композиції, граючи музику на прийомі, випічка весільний торт, або допомагати готувати їжу на прийом. “Домашні” весілля може бути одним з найбільш пам’ятних, оскільки вона містить індивідуальний підхід. Якщо ви або ваш наречений є членами церкви, ви можете бути в змозі провести вашу весілля і прийом там зовсім безкоштовно або за символічну плату.

Тепер, коли ви знаєте, як планувати весілля на бюджет, ви і ваш наречений може зосередитися на написанні весільні клятви і відпочинку, щоб ви могли виглядати і відчувати себе на все найкраще на найважливіший день у вашому житті.