Мрія обручку в моєму серці

Обручки може повернутися до стародавнього Єгипту, яке означає лояльність один до одного. Обручки стоять на обіцянку життя і кільця весілля мрії відрізняються від народу до народу. Я вважаю, що кожен надає значення. Таким чином, кожен має своє кільце Весілля мрії в нижній частині серця. Без сумніву, у мене своя, теж.

Я віддаю перевагу те, що просте, ніж складна. Так що моя мрія обручку. Тому що обручка таким значущим для мене, я хочу, щоб це було досконалим. Я виберу сапфір, алмаз мій щасливий, як моя обручка. Більше того, сапфір має колір неба та океану, який є символом прихильності і лояльності. Плюс, овальної сапфіра є досконалим. Класичні чотири кігті алмаз, який є моїм улюбленим, просто, але елегантно. Я б із задоволенням прикрашають овальні сапфіра з кількома дрібними діамантами з усього, що робить кільце схоже на квітку. Крім того, кільце мій майбутній чоловік буде використаний сапфір, так що він може відповідати моїм. Іншими словами, стійка на підйом квадратних сапфір набагато краще підходить для людини. Що ще більш важливо, я хотів би, щоб вирізати першу літеру імені свого майбутнього чоловіка і моєї, а також нашу дату весілля на внутрішній стороні кілець пам’ятати наш великий день у нашому житті. Я хочу, щоб моя обручка бути унікальним у світі, як і всі побажання. Щоб бути чесним, обручку не так важливо для мене. Якщо це від людини, якого я дуже люблю, я не буду так турбуватися з приводу кільця. Просте кільце з чим у ньому також дуже багато значить для мене. Шанси дано, я готовий розробити і намалювати ескіз мого обручки мрії самостійно.

Нарешті, я сподіваюся, що кожен може знайти їх кільця весілля мрії і що більш важливо, я сподіваюся, що кожен може знайти свою долю.