весіллі мови – кращих промов людини

Оскільки мова боярина є першою в день, це може допомогти задати тон на весь день. Одна з найгірших речей, які можуть трапитися на кращий людина, щоб почати день з погано підготовленої промови. Люди пробачать нервозність, хоча це може бути під контролем, але їм важко пробачити тих, хто не взяв час, щоб думати про те, що він збирається сказати. Це показує відсутність підтримки пари на їх великий день, і відсутність поваги до гостей. Якщо людина бере на себе роботу мере, він може зробити, це спробувати поставити хорошу, відповідну промову.

Використовуйте формулу ПОЦІЛУНОК

У даному випадку це означає дві речі – Keep It Simple Stupid і Будьте короткі нерозумно. Робота тост нареченого і нареченої, а потім тост подружки нареченої. Це не довгий, нескладний, збирається-ніде промови, що отвори, а іноді бентежить усіх. Це, звичайно, не допомогло, якщо підживлюється занадто багато алкоголю. Довше, ніж близько 3 хвилин, ймовірно, занадто довго, якщо ви не досвідчений оратор і ви знаєте, що ви робите.

готувати, готувати, готувати

Там немає ніякої заміни для підготовки. Звичайно, кожен з нас може бути викликаний, щоб зробити імпровізовану мова в деяких випадках, але це не один з тих випадків. З найкращий чоловік промови, не було б достатньо часу, щоб підготувати і все це знають. Кращий спосіб зробити це, щоб записати те, що ви збираєтеся сказати, то йдете по ній, поки ви не будете задоволені. Commit стільки, скільки ви можете, щоб пам’яті – створюючи його вручну допоможе вам згадати його. Це також дасть вам більше впевненості і розвіяти деяку нервозність всі ми відчуваємо, коли ми повинні говорити на публіці.

практика, практика, практика

Це частина підготовки, але важливу роль. Потренуйтеся перед дзеркалом або практику перед іншою людиною. Якщо ви не звикли до публічних виступів, почувши сам кажеш ці слова вголос будуватиме вам впевненості. Вона будуватиметься ваша впевненість ще більше, якщо ви доставите його іншій особі. Якщо ви думаєте, ви могли б мати проблеми з мовою без папірця, а потім зробити деякі заголовки і поговорити з тими. Якщо ви збираєтеся бути занадто нервовим, не читаючи вашу мову, то читав, але переконайтеся, що ви не читаєте кожне слово з вами головою вниз. Використовуйте нотатки у вигляді нагадування, а потім подивитися на аудиторію, щоб доставити Ваш мови.

Доклавши трохи зусиль з вашого боку і, можливо, деякої допомоги від інших, немає ніяких причин, чому ваш найкращий чоловік мови не може бути з великим успіхом.