гіпнотизувати аудиторію з вашою великою промовою день весілля

Ти виходиш заміж і вже ви відчуваєте себе збудженими, хоча, можливо, трохи більше-водяний вал приховував. Ви отримуєте в цю карусель планування та репетицій і кого запрошувати, а кого ні, і які запрошують запрошення використовувати і коли, щоб відправити його, і ви починаєте дивуватися, чому ви не просто бігти в Тімбукту і женитися там замість цього! Але ви прийняли рішення одружитися перед друзями і сім’єю, тому що ці люди є тими, хто вас любити і піклуватися і з ким ви хочете поділитися своїми особливий день з. Ви хочете, щоб бачити вас як ви зробите свій обітницю. Ви хочете, щоб ці свідки, щоб бути там, щоб підтримати вас у вашому шлюбі, і зараз, і в майбутньому.

Я був багато весіль протягом останнього року, і поки кожен з них був дуже різні, всі були дуже особливого, і я відчував себе привілейованим, щоб бути там з мостом і нареченої. Одна весілля було більш формальною, весілля на відкритому повітрі в долині Напа. Наступною була неформальною і між чоловіком і жінкою, які вже були разом протягом 15 років. Цей був у Великобританії. Наступним був у Празі, в Ратуші. І саме останнє було в Пасадені, на відкритому повітрі і дуже унікальний і сучасний в типі церемонії обрали.

Незалежно від того, який тип весілля ви не вибрали, або там, де ви зробите свій обітницю, є неминучі мови бути зроблені. Логічно ви знаєте, що це не повинно бути в тягар, вона повинна бути радісним досвідом, у тому числі “спасибо-Yous” з друзями та родиною, і весело анекдоти і теплими почуттями. Але так багато промов день весілля затьмарена для виробника їх нерви і побоювання. Ці нерви не потрібні, вони просто з’являються, схоплюючись непрошені в реальність мови дарувальників. Іноді є тільки невелике відчуття неспокою в яму вашого шлунку, іноді настільки великий, ви відчуваєте себе фізично хворим.

Коли ви думаєте про вашу весіллі мови багато різних речей може працювати через ваш розум, іноді фотографії і навіть фільми. Ви бачите себе спотикаючись ваші слова, або зриву або червоніючи, або тряска … і чим більше ви турбуватися про це більш жахливими ці фільми можуть стати.

СТОП! Стій, де стоїш. Там немає необхідності, щоб ці фільми, керуючі бунтом у вашому розумі. Ви можете взяти під контроль свої думки і візуалізації з трохи керівництва. Просто зробіть глибокий вдих і розслабитися. Це відмінна відправна точка. Всякий раз, коли ви відчуваєте занепокоєння, ви не можете думати прямо. Це відомий факт. Ви повинні навчитися змінювати свій стан, і це легко зробити, якщо ви навчитеся використовувати гіпноз.

Гіпноз стан релаксації і вона проста в освоєнні і проста у використанні, тому що це нормально і природно. Ви проходите через гіпноз щоночі, коли ви лягаєте спати. Тобто, як нормальні гіпноз. Ви можете дізнатися, щоб зупинити тих турбот, просто за допомогою гіпнозу завантажити який допоможе вам у більш позитивне мислення. Ви знаєте, як ви хочете думати, ви знаєте, що логічно. Але для цього потрібно отримати, що логіки у вашому підсвідомості, частина, яка відчуває і діє інстинктивно. Гіпноз дозволить вам зробити саме це; Гіпноз дозволяє отримати доступ до ваших підсвідомістю і дозволить вам стерти ці фільми жахів ви бачили раніше, і замінити їх на нові комфортні фільмів, а не.

З гіпнозом ви можете легко дізнатися, щоб заспокоїти ваші проблеми і заспокоїти будь побоювання, що ви думаєте про ваше весілля або про те, щоб ваше весілля мови. Гіпноз навчить вас, як зберегти в будь-яких турбот перевірити, щоб всі ваші думки і емоції позитивні і радісні, як вони повинні бути. Ви можете розробити заспокійливу і оптимістичні відчуття, які буде генерувати повне відчуття комфорту і дозволить в день весілля – найбільший день у вашому житті – жити довго у вашій пам’яті – по правильним причин.

Гіпноз допоможе вам не тільки подолати будь тривоги, ви можете мати про те, щоб ваше весілля мови, ви також стане так добре і впевнено, як тільки можна бути так, що ви можете насолоджуватися кожним моментом вашого весілля.

Розанна Leaton, фахівець в області гіпнозу завантаження для блаженства день весілля.