купівлі весільних ювелірних виробів перли, як купити перли так що ви можете йти до вівтаря в прикрашених перлами

Що може бути більш красивим, більш традиційних, більш праві, ніж іти до вівтаря в прикрашених перлами?

Відповідь: Існує нічого прекраснішого на додаток весільного плаття, ніж приголомшливий нитки перлів.

Так що перлини типу слід купувати? Якого кольору? У якому класі?

Перестаньте турбуватися. Купівля ювелірних весілля вашої мрії не повинні стати непростим завданням. Якщо ви знайомі з основами про перли, ювелірів і свої системи оцінки ви можете встановити ваш розум в спокої. Ви можете вибрати ідеальні перлини, які будуть приголомшувати і дивувати ваших гостей

Як обрати ідеальний тип перли на весілля вашої мрії

З перлів бувають різних форм, кольорів і обертонів вони є універсальними, ідеальний вибір для підтримки будь-якого весільну тему. Ось мій топ 4 перлів типів:

1. Akoya Жемчуг – Там немає нічого більш класичним, ніж наречена в білому развевающегося сукні, її шию задрапіровані сліпучо перли Akoya. Ці перлини відомі своїм блискучим блиском, витонченістю і нескінченної універсальності ідеально підходять для вашого весілля, якщо ви шукаєте для традиційного весілля.

2. Штучні перли прісноводних – Це останні краще тримається в секреті. Культивовані перли прісної води, що дуже схожі на перли південних морів в розмірах і блиску є доступною альтернативою Akoya. З рівномірно круглої форми, винятковий блиск, мерехтливий Сходу, а також цілий ряд природних кольорів, таких як персик, лаванди і білого, ці перлини, безсумнівно, чарівність і здивувати своїх гостей у більш сучасному і сучасні весілля.

3. Перли Таїті – Якщо ви шукаєте щось дійсно єдиний у своєму роді. Якщо ви шукаєте перлину це індивідуально, як і її господиня, не дивитися далі. Доступний в дражливий масив сміливі кольори, такі як павич, фісташка і срібло Перли Таїті ідеально підходять для вашого екзотичного весілля.

4. Білий або Золотий South Sea-Доступний в масив кольорів з блідого місячного світла, щоб розплавлене золото, ці перлини відображення атласний блиск, який потрібно відчути. Відзначається колекціонерами в усьому світі за їх дивовижну розмірів, ви будете почувати себе дуже складні при носінні цих перлин до вівтаря!

Як ретельно вибрати ідеальний сорт для Вашого ідеального перлові прикраси

Перлини являють собою різнорідну групу, і постачальники були важкі часи погодившись в масштабі, який може бути використаний універсально. Тим не менш, продавці взяли Система класифікації, що оцінки якості поверхні, блиск і форму.

Ось мої поради, щоб покласти ваш розум, щоб полегшити так що ви можете вибрати правильний сорт для вашого перлинні прикраси нареченої:

1. / +: “А” якість є найнижчим якістю, яка є комерційно доступним. Вони будуть втратив форму і тільки помірно підібрані. Поверхня матиме зморшки, невеликі тріщини, білі або коричневі плями, ямочки і інші неприємні плями, які можуть вплинути на довгострокове якість перлів.

2. А.А.: Це якість має менше 15% включень поверхню, і буде мати задовільного до хорошого блиску. Ви повинні побачити туманне відображення себе, якщо дивитися на поверхню. Форма буде круглої або з прісноводним перлами, майже круглі і відповідні роботи повинні бути добре зроблені.

3. AA +: блиск буде трохи гостріше, ніж AA перлів. Ви повинні бути в змозі бачити своє відображення в перлину і деякі деталі фону. Поверхня включень буде знижена до 10%. Ці перлини буде абсолютно круглої форми і добре підібрані.

4. ААА: Жемчужина ‘ювелірної якості “має менше 5% включень по його поверхні, і може бути повністю вільним від включень. Блиск може незначно відрізнятися від перлів перли, але це буде більш різким, ніж якість + AA. Перламутр буде на своєму “товсте, а повинні представити світяться поверхні, злегка прозорими. Форми та узгодження пасмо раундів повинна бути відмінною, практично не варіації.

5. * Hanadama: Ці легкі перли випромінює з сильним сріблясто-рожевий обертони, і дисплей Сходу, веселка iridescences, які мерехтять на поверхні перлини є абсолютно кращими Akoya перлів, які можна купити.

Тепер, коли ви отримали трохи прискорений курс у виборі перлів, Ви готові виходити на вулицю і купити деякі дивовижні перлинні прикраси ви будете скарб на все життя!