не переживайте мене _

Чи не підкреслюйте Me Out! Це моя весільна церемонія! Перетворення відбувається від того, що колись дуже добре, мила дівчина в вимогливий, середня жива зіпсований маленький брат! ! Що все це означає? Вона називається наближається день весілля! Це не має великого значення, якщо церемонія клятви і всі Планування весілля в порядку.

Весільний день приносить відвідувачеві називається «Стрес». Преподобний Стефан Ongo засновник specialday говорить вільно. Їх було радіо-шоу, що було трохи під назвою “Call Of The Day”. Те, що вони зробили б, хтось назве на станцію з реальним сценарієм життя, скажімо, хороший друг їх виходить заміж, і вони забронювали зал в таке-то і вони дуже підкреслили, що все просто йде прямо. Тепер D.J. б викликати наречену, щоб бути і сказати їй, що вони є управління із залу, вони тільки що замовили і на жаль вони перебронювали протягом Вашого дня, і ми не в змозі виконати Ваше замовлення. Тепер весь цей телефонна розмова, транслюється в прямому радіо-і той, хто слухає, що станція чує наречену, щоб бути абсолютно втратити його. Якби не було так трагічно це було б смішно. Вона розіслала всі запрошення до теперішнього часу, надходить виклик, може бути, у вівторок або в середу і весілля в суботу.

Там немає абсолютно ніякого часу, щоб знайти інше місце або навіть інформувати 100 і більше гостей зміни. Ця напруга при його MAX! ! Це змінює красиві дівчатка в інший вид істоти. Один ви не хочете бути на 100 ярдів від. Звичайно, ви можете знати деякі explicits заповнюють ефір, сліз, багато гніву, істерики і деякі цілому gamutt інших емоцій. Як ви думаєте, що це буде гарний час, щоб сказати їй, що це була всього лише жарт грав на вас ваш кращий друг. І що ви на радіо, щоб завантажитися, так що всі ваші друзі знають, що ви дійсно хотіли під прицілом. Стрес не є вашим ворогом. Для всіх наречених, щоб бути він може або зробити вас перерву або ви. Можна придумати, як блискучі копійки і бути насправді краще, що ви коли-небудь були або нехай він перетворить вас на тирана ніхто не хоче бути поруч.

Стрес є природ спосіб надання тиску на вас, щоб ви знали, що повинно бути зроблено, і зробити це, або попросіть когось, щоб. Стрес не є вашим ворогом або привід, щоб взяти деякі наркотики. Стрес не дає вам ліцензію бути грубим, середня жива або образити або образити тих, кого любиш. У нього є мета, і ви повинні визнати, що цілі і використовувати його. Не дозволяйте йому контролювати свою індивідуальність у момент люди кажуть, що вона хороша людина, але не отримують її підкреслив. Мій заклик до наречених бути, “Не дозволяйте Стрес змінити вас, тому що це неминуче, це будуть відвідувати ваш весільний використовувати його працювати з ним Стрес може отримати багато хороших і необхідних речей зроблено на ваш спеціальний день так не лікують .. його, як люб’язно зустрічає ворога. преподобний Стівен Ongo більше 1000 весільних церемоній в 24 років. тепер ділиться своїм досвідом на своєму першому