прикраси залів весілля

Багато пар вирішили прикрасити для прийому з використанням їх весільної церемонії квітами, ті ж види квітів, і багато подібних елементів, які пов’язують церемонія і прийом разом. З такою великою кількістю весілля залів на вибір, ви будете впевнені, що знайти стиль, який відповідає вашої особистості та прикраси варіантів, які відображають атмосферу вашого весілля. Але коли справа доходить до прикраси, з чого ж почати?

Центральними для таблиць

Часто центральні підготувати грунт для прикраси протягом всього залу. Ви, мабуть, хочете, щоб вибрати центральні частини, які відображають квіти вас і ваших подружок нареченої пощастило, або вибрати механізми, які володіють тими же кольоровій гамі. На чолі столу (де весілля сидить), показує найбільше і найбільш складні центральним. Ті, які розміщуються на гостя таблиці відображають первинні домовленості. Деякі центральні використовувати свічки. Можливо, на чолі стола є Свічка оточенні квітів, в той час як гість таблиць відображення плаваючою обітниці свічки у вишуканих миску з водою. Ваш весільний координатор може надати вам набагато більше можливостей!

Атмосферний освітлення для Залу

Обраного для освітлення залів весілля виразно встановлює атмосферу і настрій для Вашого заходу. Якщо ви не хочете, різке освітлення від флуоресцентних ламп над головою, ви можете принести свої власні лампи та інші варіанти освітлення. Може бути, ви хотіли б рядок трубки освітлення зі стелі, або використовувати ці маленькі білі або кольорові вогні ми ставимо на ялинку! Свічки створюють романтичну атмосферу теж.

Покриття для столів

Знайти скатертину, що компліменти центральні частини. Наприклад, якщо у вас є проста центральна (щось без особливої ​​текстурою, як свічка), ви можете вибрати узорною скатертиною (можливо, з рельєфним білим кольорами або інший дизайн). Якщо у вас є більш докладна центральним, як букет квітів, ви, ймовірно, хочете, щоб вибрати скатертину, що це або того ж кольору, деякі з невеликих квітів (так він буде контрастувати з основним квітами) або білою скатертиною, що будуть представлені домовленістю.

Крім того, потрібно вибирати між тканини або пластика скатертини. Тканина скатертини, безумовно, прекрасні, але вони також вимагають багато роботи після прийому. Крім прання, ймовірно, буде плями, які повинні бути вилучені. Очищення з пластиковою скатертини супер просто. Просто грудку їх і видаліть їх!

Друга центральна: торт таблиці

Крім столу, де сидить весілля, торт таблиці є другим найбільш важливим таблицю в багатьох залах весілля. Весільного торта повинна бути продемонстровані. Може бути, ви можете використовувати різні кольорові скатертини або прикрасити стіл, відмінні від інших. Звичайно, сам торт буде служити в якості основного центрального! Деякі наречені вважають за краще мати подружок нареченої покладуть букети навколо торта, а інші можуть посипати пелюстками троянд на скатертини.

Прикраса адміністратора, безумовно, один з багатьох аспектів весело планування весілля. Якщо ви вирішите розширити церемонії прикраси на прийом або зробити щось дуже різні, знайдіть час, щоб насолодитися цієї підготовки для вашої великий день!