різні елементи в китайському весільне запрошення

В даний час існують різні стилі весільних запрошень. Дійсно весільного запрошення є одним з “повинні пунктів” для весілля. Він використовується, щоб оголосити про весілля і поширювати радість і щастя подружньої пари. Добре розроблений весільного запрошення може дати несподівані враження на гостей. Це насправді поклавши тим самим початок весільної церемонії. Залежно від різних культур, різних елементів можна побачити на весільні запрошення. Наприклад, традиційно в Китаї, весільні запрошення, як правило, червоного кольору, з відомим китайським ієрогліфом “Подвійне щастя”, надрукованої на ньому в той час як традиційні весільні запрошення в Європі або США, як правило, білого кольору. Звичайно індійські весільні запрошення буде Господь Ганеша друкованої, що означає благословення від Бога, воно не може бути застосовано до більшості з нас все ж. У цій статті робиться спроба пояснити різні елементи, що утворюють китайські весільні запрошення, які можуть надихнути пар, які планують їх великий день.

Загальні елементи на китайські весільні запрошення
Як вже говорилося, одним з основних елементів китайської запрошення на весілля є червоний колір. “Подвійне щастя” також дуже часто на такі запрошення. Крім цих відомих елементів, іноді пара дракона і фенікса можна знайти на китайському запрошення на весілля. Інший елемент, який може бути дивно деякі читачі, являє собою пару курей.

Червоний колір
Оскільки більшість з нас може знати, китайські весільні запрошення, як правило, червоного кольору. Тим не менш, не багато знають, причина, чому він знаходиться в такому кольорі. Насправді, червоний колір не тільки для весілля, а й головною темою китайських фестивалів, таких як китайський Новий рік. Що стосується запрошення на весілля, китайські весільні запрошення є різного кольору кілька тисяч років тому. Китайці використовували чорний колір весільних запрошень кілька тисяч років тому. Вважається, що там було п’ять імператорів, червоний, синій, жовтий, білий і чорний імператорів в історії Китаю. Вони дійсно предків китайського народу. Чорний колір весільного запрошення, ймовірно, може бути з поняття п’яти імператорів. Червоний колір прийшов до китайських весільні запрошення, і інших фестивалів в епоху династії Хань. Перший імператор династії Хань оголосив себе сином імператора Червоного. Починаючи з цією легендою, червоний колір стали головною темою різних свят і фестивалів. Ця тема також стала основний колір весільних запрошень. Можна сумніватися в тому, що, чому і жовтого золота, не були прийняті в якості основного кольору весільних запрошень, як це можна завжди побачити в традиційних китайських палаців. Насправді золоті та жовті призначені також бути чимось пощастило і радісним. Він також інтерпретується як символ королівської сім’ї, або імператором. Єдиний, хто міг би використовувати ці кольори є імператором. Це формує причина, чому золото і жовтого кольорів не є основними кольорами весільні запрошення. Однак культура змінюється час від часу. Все більше людей починають прийняття золота і жовтого кольору китайських проектів запрошення на весілля.

Подвійне щастя
У китайській культурі, весілля завжди пов’язане з поняттям подвійного щастя. Це “подвійне щастя” цікавий китайський ієрогліф. Схоже, що дві людини, які стоять пліч-о-пліч. Насправді ми можемо інтерпретувати це як пара стояв разом. Звідси ми можемо отримати підказку про причину друку символу “подвійне щастя” на весільні запрошення. Цей символ несе сенс збиратися разом. Він заявляє, що чоловік і жінка, і дві сім’ї будуть поєднані в один. Символ “подвійне щастя”, як правило, надруковані на червоній запрошення із золотими гарячого тиснення.

Дракон і Фенікс
Дракон вже давно символ Китаю і китайського народу. Коли Дракон і Фенікс приходять в парі, Дракон представляє чоловіче і Фенікс представляють жінки. Дракон і Фенікс можна інтерпретувати як ідеальна пара. Схоже на “подвійне щастя”, ця пара є одним з елементів, які зазвичай спостерігаються в запрошення весільного дизайну, із золотою гарячого тиснення.

Пара курей
У китайській, курка вимовляється як “Джи”, вимова схоже на інше китайський ієрогліф означає удачу. Пара курка стає благословенням до парі. Він благословляє їх удачу на все життя після шлюбу. Ця пара курей, як правило, повнокольорові надруковані на запрошення. Це виглядає традиційний різання паперу. Це забезпечує якість китайського стилю, логотип гарячого штампування не може бути замінений.

Вище наведені найбільш поширені елементи, які можуть бути знайдені на китайському запрошення на весілля. Маніпулюючи цими елементами, пари можуть розробляти свої унікальні запрошення на весілля.