складні дійсно відчуваю кілець з діамантами маркіза

Основний привабливою функцією кільця з діамантами маркіза, вони можуть бути просто якими б досконалими. Вони розвиваються в одному з найулюбленіших відбору весільний набір теж, як інші акцентовані кільця і ​​пасьянсів. У випадку, якщо ви насправді кілька виборі маркізи камінь у обручку, бажано знати, що може зробити цю унікальну форму алмазу зокрема і те, як вона впливає на інші характеристики з перлиною.

Походження маркізи форма може бути простежено ще раз, щоб 18-го століття у Франції, коли король Людовик XIV нібито експлуатацію абсолютно нову форму алмазу, щоб імітувати спекотні посмішки своєї коханки. Просто останнім часом маркіз формі алмазу є традиційним вибором для пар думають про гарний камінь, але хотілося б поглянути на нічого виразного, ніж стандартні. Це насправді так багато пар дійсно відчувають класичних передбачувані і сферичних блискучій формі. Маркіза алмазів, які відомі як човен форми або Наветт алмази внаслідок їх подовженої форми.

Там у своєрідну оптичну ілюзію впливу для будь-якого маркіза камінь. Форма зазвичай проявляється появою більшої, ніж камінь, по суті, тому що існуючі кам’яні маси зосереджена в його кращому поверсі аспект. Для пар, які перебувають на мінімальних бюджетних витрат, цей елемент є пам’яткою, як вони будуть максимально поява їх інвестувати дюйма маркізи камені зазвичай акцентуються з великою кількістю діамантів в каналах або зубцями уздовж смуги, і тому вони, як правило виглядати більше ніж їх надлишок ваги унікальні карат. Це може бути, однак, ще один елемент у маркізи обручки алмаз.

Маркіза каменів став улюбленим вибором багатьох пар. Камені найкраще підходять для наречених з розширеними тонкі пальці з маркізою формі акцентував пальці, який робить її погляд розпливчастим. Для пар, на витрати бюджету, маркіза кільця виявляються стати дешевше, ніж сферичні колеги. Цілком можливо, з тієї причини, що маркіз камені, як правило, близькі до зниження недоліки просто додаткові, а також вимірювання карат може бути не такою величезною для знаходження видимого впливу. У разі, якщо у вас є інтерес у весільних кільцях набір участі, то човен форма часто більш ефективною альтернативою, оскільки конічна форма ідеально підходить для більш кільце підсилювачі і акцент каменів. Алмаз формі також може бути ідеальною ілюстрацією традиційного, вишуканий і складний поворот. Сферичні камені, як правило, не вітаються, оскільки вони можуть бути дуже поширене і передбачуваною.

Набір для молодят і акцентовані кільце може бути найгарячішою участі дизайн кільця і ​​стиль, який використовує маркізи каменів. У заліку смуги там, де установка на нерівномірне кожен аспект на середній камінь, конічна форма Стоун найбільший комплімент овальної, сферичної та груші формуються акценти для додаткової видимої привабливості. Тим не менш, пасьянси спостерігаються також і багато ювелірів поставляти дизайнер, створюючи дизайни використання на сміливі і драматичній формі в камені.

Традиційні Тіффані або зубець налаштування можна вважати тому, що найбільш ефективним місцем для маркіза діамантову обручку. Зазвичай 4 зубцями, два на грань використовується для безпечного дуже довго системою вашого дорогоцінний камінь і так, щоб покрити стратегії для охорони в опозиції до відколювати або перелому, ще два зубці працюють.