слонової кістки і білого фату

Для непосвячених, фата колір здається надуманим питанням: білий. Насправді, вибір набагато складніше. Білий насправді один з декількох кольорів: білий, взимку біла, і слонової кістки. Кожна біла має свої варіації, але вам не потрібно сполучати ваше плаття відмінно. Дозволити для варіації кольору, який буде краще показати свої завіси це докладно для гостей. Якщо ви дійсно змінюються колір, більшість експертів рекомендують носити паранджу або два відтінки світліше, ніж плаття для покласти разом подивитися. Крім того, вибрати аналогічні тону і інтенсивності для вашого плаття і вуаль. Якщо у вас є шампанське плаття, наприклад, вибір на користь слонової кістки вуаль зі схожими жовті відтінки, а не чистий або білий діамант.

чистий білий вуаль вінчання

Це і є справжнє “Старк” або яскраво-білу, без тонування. Експерти в цілому рекомендують носити його, тільки якщо ваше плаття просто білий. Якщо Вам подобається, як чистий білий контраст з вашою не-чисто-білої сукні, отримати чесне думку довірених друзів і сім’ї перед покупкою. Цей колір виглядає красиво з білою атласну сукню, але і добре поєднується з білими мереживами, бавовна, або шифону.

алмаз, шовк взимку або не зовсім білий

Цей відтінок має свою назву залежно від матеріалу або дизайнером. Diamond, взимку шовку, не зовсім білий, слонова кістка і всі імена для аналогічних відтінків. Незалежно від назви, це м’який білий, між чисто білого і слонової кістки кольору. Цей білий йде краще за все з білим шовком і іншими сукні з природною або слонової кістки легкий вид.

слонової кістки завіси

Слонова кістка не зовсім білий, жовтого відтінку відтінку. Варіації варіюватися від світло яєчна шкаралупа в кремовий колір. Більш світлі відтінки добре поєднуються з світла сукні кольору слонової кістки, в той час як вершкова кольору слонової кістки або шампанського сукнях виглядати красиво під темними відтінками.

кольорові і рум’ян завіси

Традиційні відтінки вище, є найбільш поширеними, але у вас є інші варіанти, такі як світлі тони рум’ян і темних кольорів. Ви навіть можете замовити чорний і червоний фату онлайн! Деякі інші, менш інтенсивні відтінки ви могли б розглянути включають в себе:

* Персикові рум’яна. Ця завіса кольору має натяк на відтінок персика

* Рожеві рум’яна. Тюль в цей колір дуже світло-рожевий

* Темно-сірий. Taupes змінюватись за інтенсивністю від світла устриці вершковим мокко і добре поєднуються з слонової кістки або шампанського сукні тон весілля.

* Ром рожевий. Це трохи більш глибокий колір, ніж рум’яна і є рекомендованим для устриць суконь.

* Шампанське. Експерти часто описують як шампанське вершковий, колір більш інтенсивний колір, ніж слонова кістка.

* Світло золотою або медом. Ці завіси золоті тони і робота з корицею або темніше сукні золота.

У той час як експерти, матиме певні рекомендації для того, що відтінок слонової кістки або білий серпанок, щоб носити з вашого плаття кольору, вибір залежить від ваших особистих переваг, ви хочете подивитися на проект, і якщо ви хочете слідувати поточної примхи або тенденцій. Будь-які або все може вплинути на остаточний вибір кольору завісу. Правило номер один, якого треба дотримуватися не ухвалювати рішення в Вакуумні. Обери плаття першої і розглянемо, як завіса буде виглядати з ним. Відвідайте магазини для молодят і утримувати різні кольори завіси проти вашого плаття тіні, щоб побачити ефект. І запитати у тих, яким ви довіряєте. Тільки тоді ви в змозі вибрати самі казкові вуаллю кольору.