5 способів прикрасити вашу весілля місце

Весілля тривати протягом усього року, але, порівнявшись з весною і влітку, весільний сезон дійсно вражає нас. Весілля можуть виявитися дорогими подій, але на щастя, як правило, тільки один раз в житті, так що варто переконавшись, що все виглядає красиво, будь то весілля з повітряні кулі, конфетті, квіти або персоналізовані етикетки вина.

Наречені і женихи будуть пам’ятаю весілля служби в соборі, загс або цивільної церемонії місце як сама незабутня частину дня, у той час як ваші гості будуть пам’ятати правило весільного прийому.

Однак немає ніякої необхідності йти за борт з вашими витратами. Кілька добре вибраних позицій може дати вам це нічого собі враховує ви після цього, і залишиться в пам’яті кожного протягом дуже довгого часу в майбутньому.

повітряні кулі

Весільні повітряні кулі дуже популярні в наші дні, і ви можете створити деякі дивовижні зразки і скульптур з ними. Є фахівець куля дизайну компанії, які є команда кваліфікованих дизайнерів повітряна куля, яка буде створювати чудові скульптури повітряна куля в якості головного або арку для нареченого і нареченої, щоб входити через. Повітряні кулі в кольорах, щоб координувати свої дії з вашого колірній гамі будуть використані, вони також можуть бути надруковані на з повідомленням або дату. Будь то простий набір повітряній кулі або драматичних і креативний дизайн, весілля повітряними кулями, безсумнівно, забезпечить вплив ви після цього.

конфетті

Конфетті тепер можуть прийти на всіх кольорів, форм і розмірів, щоб координувати свої дії з вашого весілля відмінно. Проста і ефективна, конфетті можуть бути розкидані навколо вашого весільного місця зустрічі, над столами, стільцями, підлог або вниз зі стелі, як вражаючий душ конфетті. Чому б не ваше весілля куль, наповнених конфетті, щоб литися вниз на ваших гостей, коли повітряні кулі витягуються?

Настільні прикраси

Прикраси для вашого столу може бути як простий або творчі, як ви хочете. Дозвольте своїй уяві розігратися, якщо ви так хочете, основні речі, щоб пам’ятати, щоб координувати, але в той же час ручки для вашого бюджету. Якщо у вас є конкретні теми, такі як серце або метелики, використовувати їх, щоб зробити вражаючий дисплей. Прикраси можуть включати розсіяне шоколад, весільного, центральними, посуд та іменних карток.

квіти

Більшість весільних урочистостей буде мати гарний квітковий дисплеї. Деякі вважають за краще мати центральний букет квітів, в той час як інші вважають за краще йти на прості кошики, букети або окремі стебла в центрі вашого столу. Що б ви вирішите піти на залежатиме від ваших особистих переваг.

свічки

Tealights і свічки можна створити стильний і розслаблюючу атмосферу для вечірки. Вражає в канделябри або невеликий кольоровий чайних розкидані по всій кімнаті і на столах може дати прекрасний останній штрих до кімнаті ви тримаєте ваше весілля дюйма особливо хороша ідея полягає у використанні тонко ароматом свічок, які виділятиме прекрасний аромат протягом розгляду.