весільної церемонії і місця прийому в Північній Території

Північна територія є одним з найміцніших пейзажі Австралії, але ще й одним з найбільш екологічно різноманітних і красивих місць для відвідування і провести весілля вашої мрії. У той час як решті Австралії переживає зиму, Північної Territorians перебуваєте за межами на сонці, насолоджуючись спортивних заходів та пригод. Саме з цієї причини Північна територія є прекрасним місцем для проведення весільних церемоній, весіль і медового місяця.

Якщо весільної церемонії та прийому на пляжі ваше весілля вибору, спробуйте Pee Wee в точці Дарвіна. Pee Wee в точці є одним з провідних весільних Дарвіна і функції призначення. Додайте свою весільну церемонію в доглянутих газонів. Для вашого весільного прийому на вулиці або в кондиційованих всередині їдальні, Pee Wee пропонує неперевершене місце для вашого весілля або функції. Уявіть собі їдальню в оточенні пишних тропічних лісів під зірками зі звуками океану порушення у фоновому режимі – воістину Дарвіна досвіду. Побалуйте себе програму особисто розробив меню, представлення харчування, вин, розвага і прикраса у чарівній обстановці.

Для весільної церемонії на воді і в унікальному місці, на весілля, на круїзному судні з заходом сонця якості фону може бути дійсно приголомшливою affair.Capture ваші самі пам’ятні моменти на борту мис Прощайте з нагоди святкування ваш спеціальний день. Женися на палубі або відсвяткувати своє весілля з смачного банкету або коктейлі. Альтернативно Дарвіна Harbour Cruises пропонують широкий спектр круїзів на будь-який смак. На палубі з красивим вітер наступних через ваші волосся насолодитися келихом ігристого вина і вишукані страви анти Пасто, спостерігаючи за заходом сонця над Дарвіном гавані, чудова Territorians сайту пишатися.

Для більш традиційного весільного FreeSpirit Resort Darwin є ідеальним місцем для проведення Вашої наступної весільної церемонії, весільний прийом, коктейль, заручин або особливого випадку. Розташований в оточенні пишних садів і хитними пальмами, це всього в 15 хвилинах від центру Дарвіна. Пишною зеленою травою оточуючих, альтанка є ідеальним місцем для весільної церемонії та прийому місця і вміщає до 300 гостей. Спираючись на багаторічний досвід у весільній індустрії громадського харчування та вільного духу Resort Darwin отримувати задоволення вітати вас і взяти на себе всі дрібні деталі, щоб забезпечити ваш захід є особливим. Sky City Дарвіна є ідеальним місцем, коли справа доходить до постановки коктейль, гала-вечеря, весілля або тематичні заходи. Чи є це 100 осіб або 500 гостей, Sky City прагне створити ідеальний день весілля, що залишає вас почуття повністю невимушено. Ваш весільний день є одним з найбільш пам’ятних днів у вашому житті і на SKYCITY Дарвіна вони сповнені рішучості зробити ваш спеціальний день найвеличнішого з усіх.

Ваша прекрасна весілля може відбутися в Північній Території в багатьох різних місцях, що може запропонувати. Так ви планувати свій весільної церемонії або весільний прийом на пляжі або в тропічному лісі хіть або на романтичний круїз на заході Північної території може бути ідеальним місцем для вас.