планування бюджету для вашого весілля

Нещодавно моя сестра вийшла заміж. Наступного дня було абсолютно неймовірно, багато спогади були зроблені усіма. Але, будучи сестрою і фрейліни, я бачив багато нерівності на дорозі створення той день, коли моя сестра завжди мріяли. Планування весілля може бути, і швидше за все, буде самим веселим і самим гнітючим ви завжди будете мати всі загорнутий в одне.

Весілля може бути дуже дорогим, дуже швидко. Хоча Є багато способів скоротити витрати, важливо з’ясувати, бюджет до початку роботи, так що речі не вийти з-під контролю і нанести непотрібного стресу на етапі планування.

Складіть список всього, що ви вважаєте важливим для вашої великої день. Це детальний список буде включати всі, від вашого плаття, напоїв на прийомі, богослужіння і каплиця збори, прикраси, квіти, подарунки, кільця, харчування … Ви отримаєте точку, всі “весільні дзвони і свистки повинні бути включені.

Сідай з усіма, що відбувається, щоб допомогти вам у фінансовому і переглянути список, тобто: ви і ваш наречений, ваші батьки, його батьки і бабусі й дідусі або будь-якого друзів сім’ї, які можуть сприяти. (Будь ласка, зверніть увагу:. Використовувати ваш розсуд, коли ви вирішите, чи слід зібрати всіх цих людей разом відразу, щоб обговорити фінансами, ви знаєте краще за все, якщо це може потенційно викликати непотрібні аргументи Якщо вам потрібно, зустрітися з ними окремо, щоб зберегти світ.)

Поруч з кожним пунктом у списку відмітка який несе відповідальність за кожен пункт, маючи на увазі, що вони, ймовірно, межа того, що вони в змозі дати вам. Це допоможе зробити окрему сторінку з розбивкою кожної зі сторін, сума, яку вони можуть внести свій внесок, а внизу, список всіх речей, які вони хотіли б запропонувати вам і вашим нареченим.

Тепер прийшов час, щоб почати робити телефонні дзвінки. Я впевнений, що, якщо ви досягли віку у шлюбі, у вас є кілька місць, на увазі, де ви хотіли б провести Ваш захід. Назвіть їх і отримати деякі ідеї з заставних вимог і противаг вони вимагатимуть. Викликів задовольнять найвишуканіший смак Officiants, церкви, фотографів, і робити багато досліджень в Інтернеті, щоб знайти найкращі ціни і переконайтеся, що ви звернете увагу на зворотний зв’язок в чатах чи форуму сторінках. Друзі, які були одружені і люди, які мали досвід роботи з планування весілля великі ресурси, які можуть допомогти вам заощадити гроші і знайти людей, які зроблять ваш день незабутнім.

Коли у вас є ідеї з цінами ви можете підключити ваги вашому аркуші і отримати краще уявлення про те, які предмети ви можете зберегти і де ви повинні скоротити. Вам може знадобитися ваша мати або нареченої, щоб допомогти вам у цьому, тому що ви можете знайти його важко оцінити важливість речей у вашому списку. Просто майте на увазі, що якщо ви перебуваєте в шлюбі з людиною, який ви хочете провести залишок свого життя з зрештою, ваш місія виконана, інше просто деталі.

У цей момент ви можете почати книгу дати і споруд, приміряти плаття, і зустрітися з флористами або фотографів. Протягом свого планування, зверніться до вашого бюджету постійно. Це допоможе вам дотримуватися свого плану, і частково полегшити стрес при плануванні весілля вашої мрії. Найголовніше, отримати задоволення, це ваш день, насолоджуватися нею.