плюси і мінуси собак на весіллях

Чи є ваша собака ваш кращий друг? Ми всі хочемо, щоб включити всі наші сім’ї і близьких друзів з нами, коли ми зв’язати себе узами шлюбу. Якщо у вас коли-небудь про вашу собаки є прийти на весілля, або в нього будуть включені, то ми повинні розглянути плюси і мінуси.

Це моя думка, що профі далеко шлях мінуси, так що давайте спочатку розглянемо мінуси. Які характеристики гарантували б вашу собаку, щоб бути виключений зі списку гостей на ваш спеціальний день?
Звичайно, ніхто не захоче собаки навколо, чи не дружнього і має деякі основні манери. Це не просто. Якщо ваша собака гавкає на свою власну тінь або не може контролювати свій сечовий міхур, він, ймовірно, слід залишитися вдома. Більшість собак дуже лояльно і прагнуть сподобатися. З невеликої базової підготовки більшість собак було б приємно, що завгодно, навіть весілля.

Весілля почала багато спогадів, щоб прийти. Більшість з нас є теплі спогади про наших весіллях. Навіть якщо щось не пішов так, як планувалося, ми все ще можемо згадати і посміятися над цим. Не бійтеся, що ваша собака не може діяти відмінно. Він є частиною сім’ї і повинні бути включені в цю радісну подію. Ми як і раніше запрошуємо дядько Дейв, хоча він зазвичай закінчується танцями на столах.

Тепер, коли ви вирішили, ваша собака буде в відвідуваності, то, що він або вона буде носити? Це формальний привід, і ваша собака повинні бути одягнені відповідним чином. Хлопчики могли носити краватку-метелика, собака смокінг або відповідний краватку. Дівчата можуть носити спеціальне плаття, або є досить лука волосся. Може бути, вони можуть зрівнятися з іншими подружками нареченої або нареченого. Незалежно від їх ролі у вашій весілля, переконайтеся, що ваша собака одягнені у свої кращі весільного вбрання. Легко знайти підходящу пару для собаки, якщо ви робите покупки в Інтернеті. Є деякі великі собаки бутіки одягу онлайн, тому переконайтеся, що вони добре одягнені.

Я вважаю, життя кращим, коли ми оточуємо себе з нашими близькими. Іноді у них є дві ноги, іноді чотири. Ми зазвичай тримають наші вихованці дуже близько до наших сердець. Не було б справити незабутнє пам’яті, якщо герцога або герцогиня була на весіллі, включені на початку нового розділу в нашому житті? Якою була б життя без собаки!