Історія весілля на Кіпрі

Для кіпріотів, весілля ніколи не було простою справою. Це було важливе соціальне подія не тільки для родини, але все село в цілому.
В даний час він як і раніше є дуже важливою справою, і є весіль до трьох тисяч гостей, друзів не тільки пари, а всієї розширеної сім’ї сам.

У минулому, все село брала участь у підготовці до весілля. Всі жителі села прийняли участь в приготуванні їжі і прикраса місця, в якому весілля відбудеться. Торжество тривало протягом багатьох днів після того, як сам день весілля.

У сучасному Кіпрі ваш сусід рідко скаже своє слово у свій день весілля і весіль останній день, як у решті Європи. Крім того, краса сучасного Кіпру є те, що кожен може вибирати, яке вони хочуть весілля з деякими пар, вибравши більш традиційний тип весілля та інші збираються для більш стриманою, стриманий справ.

В ‘давнину’ ваші батьки вибрали, ким ви були одружитися.

Іноді батьки пари стане обіцяти одружитися на своїх дітей один з одним, коли вони стали старшими, як символ дружби і єдності між сім’ями. Вони сказали б пару таких планів, коли їх діти виросли, і прийшов час, щоб вийти заміж.

Якщо діти не обіцяли один одному таким чином, proxenia відбудеться, яка знову є ще однією формою організації шлюбу. ‘Proxenitria “виступала в якості посередника між або посередника між двома сім’ями.

Якщо молода людина або його сім’я хотіла, щоб просити руки в шлюбі одна молода пані, вони дозволять ‘proxenitria знаю і вона проконсультується з родиною дівчини. Її батьки потім вирішить, якщо шлюб відбудеться чи ні. Вони б оголосити про це їх дочка, як тільки вони зробили свій розум в будь-якому випадку, коли вона буде мати дуже мало що може сказати з цього питання.

В даний час, слава богу, люди можуть вільно вибирати, кого вони хочуть одружуватися і шлюби Можна з упевненістю сказати, пішли в минуле. Люди все одно будуть намагатися ввести один підходящий “шлюб кандидатів засновуючи свої судження і сприймається вичіслімості на точках, таких як освіта, зовнішність, і багатство. Тим не менш, вона перетворилася на щось майже як побачення наосліп, як з жінкою та чоловіком вільно продовжувати знайомство чи ні в залежності від того, як вони відчувають один про одного.

Якщо дівчинки батьки вирішили прийняти хлопчика, минулого наступний крок буде для нареченого, щоб просити її руки в шлюбі офіційно, так і для сімей, щоб обговорити придане дівчата і хлопчики обов’язків.

Ці обговорення були зроблені офіційні і написані на папері. У присутності місцевого священика, вчителя школи або мер, цей документ був підписаний, штампом і печаткою. У цьому документі зазначено, що придане дівчини батьки дасть їй і responsibities для нареченого, щоб бути. Придане було описано дуже докладно і включає в себе всі аспекти, включаючи майно, землю, будинки, одяг, гроші і коштовності.

Після офіційного запиту і прийняття пару доведеться взаємодії, який був благословенний священиком в будинку дівчини або в церкві. Потім вони мають масовий партії майже як весілля.

В даний час, участь благословення священиків були скасовані, і багато молодих людей живуть разом до вступу в шлюб.

Грецькі кіпріоти батькам добре відомі допомагають своїм дітям матеріально і в даний час є однаковим, незалежно від того, має одного сина чи дочку. Жінки також складають значну частину робочої сили в Кіпрі сьогодні так може підтримувати себе у фінансовому відношенні, без необхідності для приданого.

У минулому пару доведеться довго домовленості, механізми для весілля, що має кілька місяців або навіть років. Це особливо актуально, якщо в сім’ї були бідні, як вони повинні були б чекати, поки їхні будинки повинні бути побудовані.

Після того як всі приготування були завершені, весілля відбулося і покриті до десяти днів в урочистостях.
Це включало передвесільних урочистостей, яка включала традиційні ритуали, в яких всі місцеві жінки брали участь і співпало з прибуттям місцевих музикантів, саме весілля, яка була завжди в неділю, понеділок церемонії та свята Повідомлення Весілля.

У день весілля сама одягання нареченої відбувається.
Це як і раніше здійснюється в більшості весіль кіпрської сьогодні особливо в селах.
Після обіду всі жінки села збиралися в будинку нареченої були покоївки дівчата честі допоможе їй підготуватися. Вони б поправити зачіску, і поклав її макіяж у той час як скрипалі продовжував грати. Ритуал прийматиме місці, де червона ганчірка прив’язана і розв’язав навколо її талії всією сім’єю для родючості.

Після цього музиканти пішли б в будинок, де женихи нареченого, його боярин і перукарі чекали. Перукарня б поголитися і скоротити своє волосся і його друзі допомогли б йому готуватися.

Коли він був готовий він піде в будинок нареченої, щоб отримати її. Чолі процесії були скрипалі потім священика, після чого наречений і його батько і, нарешті, наречена з батьком, а потім інша частина гостей. Коли вони підійшли до церкви, музика зупиниться б передзвін дзвонів, і всі пішли до церкви для церемонії.

Частина церемонії була традиція кидати рис на пару протягом родючості та удачі. Після церемонії вони повертаються у свої будинки і села відкриє свої двері, щоб помилуватися нової пари. Як тільки вдома вони будуть сидіти на дивані в той час як гостям подавали деякі традиційні солодощі. Наречена повинна була сидіти там і дивитися симпатична і скромна!

Протягом вечора масивний свято відбулося з музикою і танцями для всього села. Пара не піде, поки кожен з їх гості не поїхали, який не може бути до ранку. Потім вони віддалилися в їх спальню, щоб довести до їхнього шлюбу.

Весілля сьогодні дійсно відрізняються від людини до людини, але зараз, як і тоді вони все ще відмінний привід є, пити і веселитися!

У понеділок пара буде розбуджений музиканти і люди збиралися, щоб побачити плямами крові, білий, простирадло, які підтверджували б невинності нареченої. Слава богу суспільства розвивалася з тих пір, і це зухвало не те, що ви побачите сьогодні на Кіпрі!

У понеділок увечері був ще одне свято, де наречений і наречена були їх перший танець Це традиційний танець грошей, де гроші покладали на пару усіма гостями і знову те, що ви все ще можете побачити на багатьох весіллях сьогодні.

Після цього танцю нареченого були танцювати з його боярином, наречена з її фрейліною, а потім в законах разом. Ці святкування не вели до самого пізнього вечора. У вівторок був ще один вечерю, але для близьких родичів тільки. У середу наречений і наречена запрошувала музик на сніданок і попрощатися. Після сніданку наречений дасть музикантам шовкову хустку з срібній монеті додається у подарунок спасибі.

Наступної неділі був інший вечірці в будинку нареченого. Вся сім’я і родичі прийдуть і все не відзначатиме з часу обіду до пізнього вечора. Це загорнутий всієї церемонії і після цього пара продовжувала подружнього життя.

Деякі з цих традицій досі залишаються зокрема, в селах і кіпрської діаспори за кордоном, які прагнуть зберегти традиції нашої країни. Важливо, ми пам’ятаємо ці, як один день ми, можливо, важко знайти тих, хто робить