Нерви день весілля

Ви зробити весілля мова? Ви нервуєте, побоюються, що все піде не так. Може бути, Ви забудете, ліній або просто застигла, коли він своєї черги, щоб дати вашої мови. Ну ви не самотні. Навіть самі спікери Досвід діставати час від часу. Адреналін добре, тому що він допомагає вам зосередити свою увагу на тому, що ви робите. Занадто багато це зробить вас в режим паніки. Ось кілька порад, які можуть допомогти знизити рівень тривожності.

Тримати речі в перспективі. Не приймайте весь захід занадто серйозно. Якщо ви допустили помилку під час вашої мови або нишпорити лінії, її все в порядку. Порівняйте нагоди весілля з іншими публічними виступами подій, глядач у святкуванні весілля набагато легше ласка. На вашому боці. І що більш важливо, вони хочуть, щоб ви досягли успіху.

Не дозволяйте невідомим налякати вас. Дайте собі запальну промову, перш ніж говорити. Скажіть собі, що ви говорите, серед друзів. І це буде великою промовою. Зробіть пункт, щоб отримати задоволення. Навіть якщо ви збираєтеся нанести серйозний і урочистий повідомлення ви все ще можете посміхатися і отримувати задоволення. Важливо те, що вам потрібно, щоб культивувати правильний тон, які відповідають мови. Перерва в усмішці до або під час промови. Це допомагає знизити рівень стресу. Нехай глядачі знаю, що ви нервуєте. Це дозволить їм нагрітися до вас.

Виділити час, щоб підготувати і написати промову. Це погана ідея, щоб імпровізувати на місці. Як тільки ви щасливі з ним. Вам потрібно по практиці ви знаєте, ваша мова добре. Коли ви добре підготовки, ви отримуєте збільшення довіри. Так що не забудьте виділити час для практики.

Дихальна вправа ще один спосіб, щоб заспокоїти тих, нервів. Ваше дихання нерозривно посилання на ваш емоційний стан. Коли ви отримаєте нервове дихання стало дрібніше і швидше. Зосередьтеся на тривалі глибокі повільний вдих в живіт. Повторіть це кілька разів, і ви повинні знайти ваше занепокоєння знижується.

Іноді може виникнути спокуса піти випити, перш ніж говорити. Якщо ви повинні пити, тримати його тільки один напій. Знецінення почуттів може збільшити неспокій.

Так що пам’ятайте, нервуючи давати вашої мови нормально. Незалежно від вашого страху може бути, просто зробити рішучий крок. Ви зрозумієте, що це не так погано, як здається.