Як запропонувати дівчині

Перш ніж зважитися на Ваше оточення, громадського харчування та прості обручки, ви повинні, очевидно, першим просити руки вашої подруги в шлюбі. Більшість дівчат, які були у відносинах протягом тривалого часу з їх значущими іншими, як правило, таємно бажають для цього романтичний момент відбудеться. Не руйнуй це для них не планує добре, а що ще гірше, деякі хлопці думають, що офіційну участь не потрібно. Дівчата не можуть прямо сказати, що це для своїх хлопців, але вони хотіли б цим випадком, щоб бути незабутнім, те, що вони можуть поділитися зі своїми друзями, а може бути, навіть діти й онуки коли-небудь. Купівля сучасного кільця дуже цікаво, але перш ніж зробити це, переконайтеся, що ви купуєте обручку в першу чергу. Щоб ваша пропозиція особливе, ось кілька порад, які можуть допомогти вам:

Пропозиції можуть бути все, що ви хочете його бачити. Це може бути поїздка в улюблене місце вашої подруги або до місця, де ви обидва вперше зустрілися або стали парою, реконструкції ваше перше побачення, спеціальні партії і так далі. Наскільки це можливо, зробити подію, як особливий і як особистого та оригіналу.

Перш ніж ваша пропозиція, переконайтеся, що ви консультувалися і попросив схвалення її сім’ї. Маючи свою згоду загодя буде легше для вас обох. Крім цього, робити це також буде в знак поваги до її сім’ї. Було б добре, щоб підтримувати гарне ставлення з сім’єю своєї подружки.

Намагайтеся тримати його подив і бути тонким з вашими планами. Якщо Вам потрібна допомога, попросіть її родини та близьких друзів. Маючи додаткові руки, щоб допомогти вам дозволить вам виконати ваше завдання гладко. Трохи участі та підтримки з боку родини вашої подруги і близькі друзі зроблять випадку більш особливим для неї.

Зробити це додаткове спеціальне пропозицію робити речі, які ви зазвичай не робите. Якщо ви зазвичай не співають, намагаються дізнатися свою улюблену пісню і заспівати її з нею. Ви можете також взяти час, щоб приготувати спеціальну їжу для цього випадку. Спробуйте вийти з вашому шляху і зробити щось, що ви ніколи не робили раніше. Це врешті-решт, один раз в житті досвід. Ваша подруга, безсумнівно, бути порушені, якщо ви робите щось на зразок цього.

Дивіться, що все на місці безпосередньо в день. Наступні ваші замовлення з будь-якої послуги, які ви, можливо, отримало, так що, ви не втиснути і стрес себе. Спробуйте подивитися на всі деталі ретельно, щоб уникнути збоїв. Ви просто можете отримати великий “так”, як тільки вона бачить всі ті зусилля, які ви вклали дюйма

Виберіть із сучасних кільце, яке відповідатиме особистість ваша подруга. Є багато варіантів на ринку. Переконайтеся, що ви виберіть те, що підходить для її способу життя, таким чином вона не матиме ніяких причин, щоб зняти його.

Займаючись комусь це перший крок до шлюбу. Це значимий привід для вас як пару, тому переконайтеся, що ви робите гарні спогади, що це. Це не повинні бути дорогими або Великий, він просто повинен бути особистим і романтичні, щось, що ви можете не тільки насолоджуватися як пара. Ваша участь буде кращий час, щоб відсвяткувати перший крок вашої прихильності разом!