альтернативні весільні подарунки

Пари часто жартують, що одним з найбільш вагомих причин, щоб вийти заміж є подарунками. Новий женихи і наречені можуть годинами після великих подарунків в день відкриття, виявивши грошові сюрпризи, і перевірки речей по їх реєстрації списку. Але як щодо пари, які дійсно не потрібні всі ці подарунки? Що ви даєте зоряна пара?

тихе справу
27 грудня 2006 колишній супермодель виявилися мама і власник бізнесу, Нікі Тейлор, і її наречений, NASCAR новобранець Берні Ламар, обмінялися обітницями. Церемонія була відносно невеликий з гостьової список всього 60 осіб, які дійсно включити її дванадцятирічна синів-близнюків, Джейк і Хантер. Весільна вечірка в стриманій справа була не з інших моделей, але з родини Ніки – її сестра і її племінниця. Звичайно, жодна супермодель – незалежно від того, скільки часу пройшло з тих пір вона була на злітно-посадковій смузі – не буде йти до вівтаря без весільної сукні дизайнера: Niki була сукня Vera Wang.

Церемонії в колоніальному стилі Grande Готель у Ла-Хойя, Каліфорнія була на очолив пастор з церкви назад пари у Брентвуді, штат Теннессі, де вони обидва живуть. Після ранньої весілля день, гостей пригощали смачним обідом включаючи омарів.

і тепер поворот …
Незважаючи на всі атрибути традиційного весілля, шлюб Niki і Берні мав великий поворот – вони не хочуть подарунків. Пара попросила, щоб їх гості зробити пожертви на Gang Camp Junction Перемоги, табір для дітей, що мають невиліковних захворювань, яке було ідеєю кінця Адам Петті з легендарної сім’ї Петті гонки, а не купувати їх Соусники та інші весільні подарунки.

У той час як подарунки є великими, і багато пар отримують користь від тих, весільні подарунки, є й інші пари, які є фінансово зручна, які мають стабільну кар’єру, і хто насправді не потрібно багато всього. Замість того, щоб просити “не подарунки”, чому б не наслідувати приклад Ніки і Берні?

гідні причини
Існують сотні гідних організацій і причини, які там потрібні пожертвування. Як пара, ви можете вибрати одну разом. Очевидно, Niki і Берні вибрала свою справу, тому що це було пов’язано з гонки водіння автомобіля і діти – дві речі, які важливі для них – щоб ви могли вибрати організацію, яка особливе для вас. Наприклад, якщо ви обоє любителі тварин, то ви могли просити пожертви спрямовані на ваш місцевий гуманного суспільства або іншої організації з захисту тварин. Якщо рак або інше захворювання вплинуло на вашу сім’ю, то ці причини може бути хорошим місцем для пожертвувань.

Основна ідея в тому, що ваш шлюб не може бути тільки щасливий день для вас, але і для цих некомерційних організацій і для людей (або тварин), вони допомагають. Чи є кращий спосіб почати шлюб, ніж з теплим почуттям робите щось хороше для інших?

До речі, вибираючи цей дар Маршрут також означає, що ви не будете мати справу з транспортуванням всі ці подарунки від додому прийому та виписуючи карти спасибі буде набагато простіше! Просто щось, щоб думати про те, якщо ви один з тих пар, які дійсно не потрібно більше рушників та посуду.