ваша список справ для ваших квітів протягом тижня від вашого весілля

Якщо ви вирішили зробити свій власний весільні квіти, необхідно чітке відчуття напрямку і план дій. Є графік, так що ви будете точно знати, що вам потрібно зробити, коли.

за чотири дні до весілля

* Візьміть і стан ваших листя та будь-які квіти, які ви хочете, що б із саду.
* Ці квіти і листя були зібрані за 2 тижні до весілля день, і ви перевірили їх, щоб побачити, якщо вони були витривалі.
* Зверніться до флористики помічниками для обговорення часу зустрічі протягом дні до весілля. Ранній початок рекомендується.

за три дні до весілля

* Підготовка квіткові піни. Встановіть його в контейнери, скоротити його до розміру, і прикріпити її на місце.
* Заповніть контейнер з водою так, квіткові піни буде поглинати воду.
* Як тільки квіткові піни увібрала в себе воду, заповнити контейнери з водою знову. Це дуже важливо, щоб квіткові піни залишається вологою. Після запуску, щоб висушити його нікуди не годиться більше і повинні бути викинуті.

за два дні до весілля

* Підніміть ваші квіти і деякі порожні ящики для квітів від Вашого флориста. Ви хочете, коробки для зберігання букети, корсажі і бутоньєрки.
* Умова зрізаних квітів і покласти їх у чисте відро з чистою водою з квіткою консерванту.
* Тримайте квіти в прохолодному, сухому місці, далеко від протягів і прямих сонячних променів.
* Просовуючи квіти у відро з водою, ви можете організувати їх, поставивши в правильному кількість кольорів для конкретної домовленості. Етикетка відра так що ви будете знати, які відро для яких домовленістю.

За день до весілля

* Зустріч з помічниками дуже рано до церкви, щоб показати їм, як ви хочете оформлені.
* Організувати всі ваші весільні квіти і покласти їх у квіткові ящики. Частин, які просто зобов’язані бути поміщені в коробки букети, квіткові кошики дівчина, заставки, корсажі і бутоньєрки.
* Mist квіти з вашої розпилювач, розпорошення і задньої і передньої.
* Обкладинка коробки з пластиковими, щоб запечатати поза всі повітряні і зберегти вологу всередині коробки. Якщо ви не покривають коробки з пластиковими, вода буде випаровуватися і квіти буде слабшати.
* Мати корсаж контакти в контейнері поруч з квітковими горщиками. Ви ж не хочете шпильки в ніч – вони могли б почати іржавіти.
* Покладіть будь-який з ваших інших домовленостей, які призначені або для прийому або церемонії у своїй позиції. Долити ємності з водою і туман їх ніжно.

У день вашого весілля

* Попросіть вашого помічника, щоб піти у церемонії і прийомі місцях, щоб перевірити на квіти. Вони повинні поповнити води і туману їх ніжно.
* Отримайте кращий людина, щоб забрати бутоньєрки та корсажі і дати їм правильні люди.
* Візьміть пластикову від квіткових ящиків з букетами, щоб переконатися, квіти ще свіжі і веселі. Якщо вони виглядають трохи сухо, туман їх акуратно і накрийте вільно пластику.
* Раз перед від’їздом до церкви, обережно струсіть Головні убори та букетів, щоб позбутися від зайву вологу.
* Прикріпити заставках, підібрати букет і ви готові!

Слідувати цим графіком про те, як організувати все для того, коли ви зробите свій власний весільні квіти. Чіткий план дій допоможе вам побачити через все це і позбавить вас від відсутності будь-яких важливих деталей, які могли б призвести до паніки. Ви хочете, щоб ваш день весілля, щоб бути, як стрес, і приємним.