виборі місця весілля події

1. бюджет

• ЗАВЖДИ встановити бюджет для весілля / Місце проведення, і намагатися залишитися в рамках встановленого бюджету. Як тільки бюджет вирішили, це буде легше шукати прополки / місце проведення заходу, що ви будете любити.

2. дослідження

• Після моїх власних досліджень, я виявив дивовижний сайт, який допоможе вам через цю частину планування, EventEctive. Цей веб-сайт перераховує весілля / місць проведення заходів у місті за Вашим вибором. Вона також включає в себе, бронювання обмежень, зручності, особливості та прилеглі рейтинги готелю. Є також кілька відгуків для Вас, щоб переглядати, залежно від весілля / Місце проведення ви обрали. Ви також можете перевірити наявність весілля / Місце проведення вашого нагоди тут же в Інтернеті. Напишіть список на будь-які ваші питання, це допоможе в Порада номер три.

3. відвідування

• Як тільки ви звузили весілля / Місце проведення. Ви повинні вийти, щоб кожен з них і відвідати їх. Поговоріть з господарем / хазяйкою з будь-якими питаннями, коментарями, які ви записали в Порада друга.

4. додаткові послуги

• Чи був небудь додатково включений з конкретної весілля / навіть місце, яке ви обрали? Наприклад: Харчування, розваги, напої. Якщо ні, то вам потрібно, щоб ці за своїм розсудом. Переконайтеся ще раз, що немає ніяких обмежень в забезпеченні власного громадського харчування, розваг або напоях. Якщо це входить у весільному / Місце проведення, завжди записатися на прийом для дегустації їжі, ви хочете, що їжа була до стандартів. Якщо їжа хороша, гості будуть задоволені.

Завжди переконайтесь, що при виборі весільного / місце проведення заходу, ви точно знаєте, що входить, яких обмежень. Ви ж не хочете ніяких сюрпризів у день весілля. Уважно прочитайте договір в повному обсязі. Після того як ви все влаштовує ваша черга, щоб підписати угоду.