забавні ідеї для вашого весілля бюджету

При плануванні весілля, немає нічого, що говорить пара повинна просто мати сидячу вечеря в приймальні. Це гарний час для творчості пару прийти крізь, особливо якщо ваші друзі і родичі поділитися якийсь особливий інтерес.

Одна кумедна ідея для вашого весілля бюджету є планування, щоб мати сім’ю стилі пікнік, або у вашому задньому дворі або в місцевому парку, як місто чи державний парк, де можна орендувати житло пікніка. Це дозволяє скористатися нічого особливого доступні на сайті, як басейн або барбекю ями, які можуть бути недоступні. Ви також можете дозволити люди, які відвідують представити власні продукти протягом дня, і несе відповідальність тільки за надання весільного торта на десерт, і напоїв, як лимонад для групи.

Вибравши цей тип події, ви надаєте цікавих заходів, а також дозволяє змінювати гостей з будь-яких формалізованих плаття вони могли б носити фактичної церемонії. Це дозволить вашим гостям, щоб більш повно розслабитися і може допомогти взяти частину навантаження з вами у вигляді зниження витрат на прийом. Часто вартість оренди павільйон пікніка буде набагато нижче, ніж у адміністратора з харчування.

Інші діяльності доступна на такий сайт може включати гри у волейбол, футбол, бейсбол ігри і простір, необхідне для проведення рас або заходи для дітей, в які могли б бути присутніми, щоб тримати їх так нудно і більше займатися, щоб тримати їх подалі від гріха . Залежно від правил сайту обраний, очищення може бути настільки ж простим, як поліцейські області Ви використовуєте (простіше за участю інших гостей), і бачачи, що сміття міститься відповідно для забрати.

Інша цікава ідея для вашого весілля бюджету є планування його в поєднанні з якоюсь подією надів на групу, яка обслуговує спільний інтерес як середньовічний Faire або науково-фантастичному або комічної конвенції. Якщо наречений і наречена є членами групи спонсорами події, зазвичай вони можуть працювати з спонсорської групи, щоб зробити належні умови проживання для прийому. Ділячись в деяких з витрат, пов’язаних з подією, молодят можете знайти виняткові заощаджень над тим, що це буде коштувати, щоб орендувати зал.

Члени весілля і будь-яка зацікавлена ​​гості могли надіти відповідні костюми для участі у заході, і швидше за все, вони пара могла залучати інших членів групи, щоб допомогти знайти костюми або інші відповідні одягу для тих, хто не було, але були зацікавлені в тому, деякі краще брати участь.

Один заключний ідея веселощів для вашого прийому весільний бюджет, щоб мати можливість найму живої музики для прийому, який точніше відображає ваші особисті смаки в музиці і у більшості ваших гостей. Якщо ви віддаєте перевагу країни або кельтську музику, наприклад, скільки ще переважніше, що б бути більш ді-джей, який пропонує тільки консерви музику через компакт-диски? При ретельному відборі вартість жива музика може бути рівна або навіть менше, ніж вартість ді-джея, і часто жива група може піти далі у справі залучення гостей, які відвідують ваш прийом.

Участь з боку аудиторії в співі з групою будуть заохочуватися, в той час як це не може бути можливо з ді-джеєм. Танці, як вправу для участі більш віків може бути можливим для гостей на прийомі, де є достаток пісень знайомі велика чисельність населення ваших гостей.

Щоб ваші гарні весілля!