з казкової весіллі фея тортів – небезпеки, які не мають страхового весілля

Проблема з весілля страхування є те, що вона не здається дуже романтичним. Весілля час для оптимізму та надії – майбутнє виглядає яскравим і веселим. Проблема в тому, що реальність не завжди бачить майбутнє так яскраво, як ви робите, і безнадійно загорнутий з милою романтизму, який оточує рішень, що стосуються того чи рожеві квіти лілові буде виглядати краще, не допомагає майбутньому стати більш безпечним або більш передбачуваним.

Я б не хотів, щоб принести вологу духу над весілля нікому, так що дозвольте мені бути коротким і займає всього дві хвилини вашого часу з планування вашого весілля, щоб підняти питання про страхування. Проблема в тому, що незалежно від того, як добре організований ви думаєте, що ви, це не так. Незалежно від того, наскільки детально і ретельно ваші плани, вони майже напевно будуть представляти ніякої цінності. Можливо, якби доля посміхається на вас, то ви будете в числі тих щасливчиків, чиї весілля проходять без проблем взагалі, і ви обоє живуть довго і щасливо. Тим часом ще в реальному світі хтось, десь будуть відчувати жахливі проблеми, від провізії не підводячи до фотографа опустивши камеру і втратити всі ваші весільні фотографії.

На жаль, незалежно від того, наскільки детально ваш план, є одна річ, ви не можете планувати, і це непередбачені аварії, практично нечуваним лихом і просто неймовірна випадковість. Щороку тисячі пар зв’язати себе узами шлюбу, але так само сотні виявляють, що їхні плани повинні або відкладений, або істотно змінитися в останню хвилину при дуже істотних витратах.

Ваше весілля буде, ймовірно, увібрав в себе дуже значну частину доступних фінансах, і в той час прийняття рішень щодо того, щоб мати чотири або п’ять ярусів для вашого весільного торта, ви можете почати вважати, що £ 30 в будь-якому випадку може змінити ситуацію. Але як би ви себе почували, якщо ваш постачальник збанкрутував тиждень до весілля? Якщо ви витратили всі наявні копійки у вас на весіллі, то ви можете бути дивлячись на передачі коржі замість феї – не зовсім те, що ви мали на увазі.

Крім того, аварії трапляються, і число фотографів, чиї камери або зламані, загублені або вкрадені вельми примітно. На жаль, в кожному випадку всі весільні фотографії можуть також шукати зниклих безвісти – і це насправді глибоку тривогу ситуації. Немає нареченої або нареченого не хочуть, щоб їх спеціальний пропуск без офіційного нагоди, професійні фотографії, але як би ви управляти? Вибір буде справлятися з досить розмитими фотографіями Тітка Едіт, на чолі якої нареченого, як правило, сколів, або витрачати сотні фунтів на професійного фотографа, щоб повернути картини, з сотнями фунтів більше, витрачені на отримання всіх разом, найму нарядах, і, можливо, місце зустрічі.

Зіткнувшись з такого роду катастрофи, ви майже напевно хочете даром менше самої кращим варіантом, але якщо мало грошей або обмеженою, то кращий варіант також може бути неможливим, і ви залишаєтеся з дуже розчаровує ситуація з яке ви застрягнете назавжди. Тим не менш, є і хороші новини, і заради всього £ 30 або близько того ви можете повністю покрити ваші весілля з полісом страхування весілля. Після весілля застрахованих означає, що якщо щось піде не так значним, як у наведених вище прикладах, то одна річ, вам не доведеться турбуватися про пошук грошей.

Якщо ж постачальник збанкрутує, то ви все одно зможете отримати доступ грошей, щоб організувати альтернативний провайдер. Якщо водій лімузина була його ліцензія анульована, ви зможете знайти альтернативу, і якщо фотограф упускає камеру, або випадково видаляє всі файли в цифровому форматі, то ви зможете претендувати на гроші, необхідні для вашого restage весільні сцени, і є картини повторюється. Це всього лише близько 30 фунтів стерлінгів, а при плануванні весілля, це зазвичай просто крапля в морі, або пакет з повітряних куль.

Весільне страхування дійсно змінюється, хоча, так що це буде важливо, щоб сісти на кілька хвилин, покласти романтики і ідеалізму в бік і розглянути найгірший сценарій. Порівняйте політику весілля страхування, а також поглянути на вашого поліса страхування будинку теж у разі чого можна було б охопити і там. Після того як ви організували вашу політику, то ви вільні ігнорувати песимістичній стороні страхових і насолоджуватися блаженним оптимізму, з яким ви були заповнені з дня ви сказали «Я буду».