любов і білизняний шафа

Зі зростанням популярності подарунок реєстри, пари сьогодні, можливо, буде навіть легше збирати, що їм потрібно, щоб почати нове життя. Згідно TheKnot.com, більше $ 19 млрд щорічно витрачається через реєстри весільний подарунок.

Постільна білизна в якості верхньої реєстр категорії, які можуть додати до багато постільної білизни та рушників. На думку експертів у ClosetMaid, середня пара повинна:

• Два листа набори для сезонних змін і один основний білий набір для кожної спальні

• Вісім подушок (два для неї, для нього два і чотири для гостей)

• Два ковдри на ліжку (одна для теплих і один для холодної погоди)

• один кидок ковдру на ліжку і екстрене одне для затишного каміна обіймів

• Чотири лазневі рушники, чотири рушники для рук і чотири мочалки у ванній кімнаті.

Це також гарна ідея, щоб попросити системи зберігання для організації всіх тих, постільна білизна.

“Ваша білизняний шафа не повинен бути випадковим безлад рушники та ковдри”, відзначає Сьюзан Follick з ClosetMaid. “З відповідної системи зберігання даних, ваші білизняний шафа може сприяти спокійне почуття порядку та організації”.

Follick рекомендує ClosetMaid MasterSuite ® як елегантне рішення. Доступний в різних обробок включаючи чисті білі і нові античний білий, це спеціально розроблена лінія ламінат зберігання систем, які відповідають індивідуальним потребам через компанію статутного установці дилерів.

“Різноманітні висоти полиці дозволяють підтримувати гарну практику вільно складання і укладання рушники, щоб зберегти свою пухнастість”, говорить Follick. “Вам буде потрібно близько 10 дюймів між полицями для білизни і 15 дюймів для рушників. Кілька полиць можна розмістити невеликі стеки, що робить їх менш імовірно, щоб впасти, і дозволить вам зберегти побутових предметів, як лазневі рушники на рівні очей.”

Для зроби-сам наречений і домовласник, є спеціальна лінія білизни вентильованих дроти стелажів. Їх універсальний білизни стелажів дозволяє повітрю циркулювати і доступна як в 12 “і 16” глибини полиці.